Tι προτεινετε/συστηνετε απο

Cowboys from Hell
Vulgar Display of Power
Far Beyond Driven

gia mena autoi einai oi pantera

Βγάλε το Vulgar, χώσε το Trendkill

Αυτοί είναι οι Pantera :!:

Βγάλε το Vulgar???Σοβαρευτείτε κύριοι…

Πέστα ρε χοπέτο, θα μας τρεζάνουν επαέ.

Αγαπητέ Hopeto σοβαρός είμαι.Το γεγονός ότι το Vulgar έχει χιτάκια δεν το κάνει καλύτερο από τα άλλα 3.Σε μένα προσωπικά μετά από χρόνια ακρόασης μου αφήνει μια αίσθηση μετριότητας.Πάντως για κάποιον που θα πρωτοασχοληθεί με Pantera είναι σωστή επιλογή.Απλά δεν το θεωρώ τοπ Pantera.

Τώρα μου βγάζεις εσύ μια αίσθηση μετριότητας. :stuck_out_tongue:
Δεν είναι ούτε για μένα τοπ,αλλά άνετα δεύτερο,δεν έχει και σημασία εξάλλου αυτό. Αλλά τα τραγούδια δεν έγιναν hit νομίζω λόγω κάτι άλλου πέρα από την απίστευτη τραγουδοποιία. Εδώ γίνονται Pantera, πολύ περισσότερο από το Cowboys. Εκεί έγινε η αρχή, εδώ όμως ακούγονται πιο σίγουροι από ποτέ για το τι πρεσβεύουν και το κάνουν τέλεια, εξαλείφοντας τα κλασικομεταλικά στοιχέια τους. Και βγάζουν κομμάτια διαχρονικά. Προσκυνώ ταπεινά…

Όπως τα λέει ο αποπάνω.
Το Vulgar είναι το άλμπουμ που φέρει τη στάμπα των Pantera πιο εμφανώς από κάθε άλλο.
Αν ήταν να δώσεις σε κάποιον ένα άλμπουμ για να ακούσει Pantera θα ήταν αυτό[B].-[/B]
Τώρα αν έχει “χιτάκια” και το βαριέσαι από ένα σημείο και μετά είναι άλλο καπέλο…

όπως, επίσης, άλλο καπέλο είναι πως η στάμπα των μπαντέρα είναι σκατά! όχι, εντάξει, για μεταλ CLUBS, μια φορά στα δυο χρόνια δηλαδή, είναι OULTRAMEGAΟΚ :!:

Ελπίζω να εννοείς η στάμπα τους σε όσους επηρέασαν.Αλλιώς κυρήσσω πόλεμο.

σιγά μην ακούμε κι όσους επηρέασαν, για τη δική τους τη σταμπάρα λέω 8)

<3 <3 <3

Η μασονια και οσοι κατεχουν, ας ενημερωσουν για Arena, δεν θυμαμαι να εχω ρωτησει ή καποιος αλλος.

The Visitor [1998] χωρίς συζήτηση και Contagion [2002] (το οποίο είναι αρκετά metal). Αν καραψηθείς με αυτά, ψάχνεις και τα υπόλοιπα (τα οποία προσωπικά δε με τρελαίνουν).

Τριάδα The Visitor, Immortal, Contagion…

edit: με πρόλαβε ο chief!

Ντανκε, θα ακουστουν λιαν συντομως!

Sol Invictus κανείς;

Ποιο είναι το πιο εύκολο/ομαλό ξεκίνημα με Doomsword;