Tattoos

Σας αρεσουν τα Tattoo??
Εχετε???Τι και που???
Εγω εχω δυο.
Ενα tribal στο ποδι (γαμπα) μαζι με ενα ιδεογραμα , και στο μπρατσο το “V” των St Vitus με ενα freehand σχεδιο γυρω του.
ψηνομαι τωρα για τριτο στη κοιλια μαλλον…

Εχω ενα στο αριστερο μπρατσο εδω και 10 χρονια , και ψηνομαι να κανω ενα ακομα στον αστραγαλο

Κάποια στιγμή θέλω να κάνω αυτό, χωρίς τα γράμματα. Δεν ξέρω πού ακριβώς, ούτε πότε ακριβώς, αλλά πρέπει να παίξει έστω κατά το 1/4 έγκριση :?

PS. Αυτό το έχω σχεδιάσει στο χέρι, στην πραγματικότητα είναι καλύτερο.

perimenw na kleisei mia epembash kai tha kanw se olo ton kormo … ektos apo to mprosta meros tou sththous… epishs meta sta xeria mexri th mesh tou phxh kai veritas aequitas sta xeria… :stuck_out_tongue:

Αυτο το εχω απο το 1994 …

Ανδρικο ωραιο!
Ανχολι εγω παντως το εγκρινω! :stuck_out_tongue: Χτυπα το.

Εγω θελω να κανω αλλα ψιλοσκιαζομαι,ναι ειμαι λιγο φοβιτσιαρα. :oops:

Ε αν το χτυπήσω θα είναι το δεύτερο, καθώς κέρδισε στο παρά πέντε τη μάχη αυτό, το οποίο κι έκανα:

Η φωτογραφία αφιερώνεται στον Τέλη. Το μπράτσο μου στα παιδιά της Μποτσουάνα.

Βασικά με χτυπάτε εκεί που πονάω!
Θέλω να κάνω ένα δεύτερο? αλλά θα πάει περίπου στα 1500? όποιος ενδιαφέρεται να βοηθήσει;
Μέχρι τότε, όμως? θα κάνω το δεύτερο στο άλλο χέρι? στον καρπό? και σε αυτό όποιος θέλει να βοηθήσει?
και το παραπάνω ελπίζω να γινει 3ο… και όχι… 4ο… 5ο… 6… :lol:

__Καλά παιδί μου, τι θα χτυπήσεις;

Κάτι απλό, μωρέ!
The mirror of soul.
Μία τύπισσα [της αναγέννησης] να κοιτάει έναν καθρέφτη που θα την δείχνει γερασμένη?
Βάζω και τα έξοδα να διαμονής, γιατί θα το χτυπήσω στην Θεσσαλονίκη :lol:

Εγω θελω να χτυπηςω ενα πισω στην πλατη κοντα στο σβερκο. Τωρα τι δεν ξερω… Ισως τον σταυρο των Guns η κατι σχετικο με το αγαπημενο μου συγκροτημα…

Έχω το εξώφυλλο των CRUCIFIXION-Take it or leave it στην κοιλιά κοντά στα πλευρα.
Είναι ένας Χάρος που κρατάει ένα τραπουλόχαρτο

Εγω εχω το κλειδι του φα στο αριστερο πλευρο.
Τα χριστουγεννα θα εχω αλλο ενα στο στηθος.

__χαχα, ναι Deathy, πολύ απλό… :lol: Πρέπει να είναι φοβερό πάντως. Και αν κρίνω και απο τιμή θα είναι και μεγάλο; Πού πάει; Για πλάτη;

Για την γάμπα είναι? [δεν θέλω σχόλια!]
Απλά θα έχει πολύ χρώμα και πολύ λεπτομέρεια?
Αν και σήμερα έβγαλα ένα ακόμα σχέδιο?
Αλλά δεν πειράζει? υπάρχει και η άλλη γάμπα?
:twisted:

stilte kai kamia photo me ta tattoo sas…na pernoume kai idees…

http://www.sevensinstattoo.co.uk/images/tattoo/bruce-lee.gif

o kaliteros sindiasmos gia tattoo pou exw dei pote, filodokso kapoia mera na ta kanw kai ta 2, dipla dipla, mias kai einai isaksia eidola se thavmasmo kai ektimish.

  1. Ινδιάνικο λουλούδι στο δεξιό πλευρό (πόνεσε πολύ, η βελόνα χτυπούσε κόκκαλο, αλλά το αποτέλεσμα τέλειο).

  2. Τα σύμβολα των KISS στην αριστερή ωμοπλάτη΄

¨ολα με χρώματα…SUPER!!!

όποιος θέλει, ας μου στείλει πμ να του πω σε ποιο tattoo studio στην Αθήνα να ΜΗΝ πάει…είναι ένα το οποίο δεν με κέντησε καλά και είχα πρόβλημα.

pesto edo!!!

μόνο πριβέ…
μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα