Tattoos

ωραίος ρε bastard! με γεια!!

πόσο πήγε το μαλλί??

140 ευρουλάκια.

ήδη ψάχνω τα επόμενα σχέδια ε, μετά το ποπ δεν έχει στοπ

140 και τα 2 ή έκαστο??

εγώ σχέδιο έχω βρει (την περσινή αφίσα των Samsara για τις συναυλίες στην Ελλάδα) λεφτά θέλω να μαζέψω τώρα

140 και τα 2, με μια υποψία ότι ήταν ψιλοφιλική τιμή, έχω ήδη κάνει 8 σχέδια εκεί και λογικά πριν βγει το '13 πάω για άλλα 2.

εντωμεταξύ το hat full of sky έχει κάτι υπέροχα χρώματα, έβγαλε πολύ ωραία το μπλε/γαλάζιο/άσπρο του ουρανού και των σύννεφων, αλλά στη φωτο δε φαίνονται καλά =/

140 και τα δύο είναι κοψοχρονιά, όχι ψιλοφιλική. Με βάζεις σε σκέψεις για το δεύτερο μου.

ωραιος :thumbup:

Αχ, Μιχάλη, αυτό να κάνεις!!!

__ Με πρώτο το… #19 ? :wink:

__Εμένα πάντως αυτά τα δύο ειναι. 8)

__Παίδες, εξαιρετικά ταττού, δίνετε ιδέες!! :smiley: (άψογη και η ελαφρά παραλλαγή του “BE”). και μιας και λέμε για sandman tatoo, το εξώφυλλο του πρώτου τεύχους [SPOILER][/SPOILER] το έβρισκα πάντα, μαγικό, αλλά νομίζω δε χτυπούσα ποτέ πρόσωπο πάνω μου…
(όπερ, άψογο το ‘I’m Hope’, χαχα, ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που το διάβασα, κάτι τύπου ‘ωρεμαγκαναιπαρταρεπούστητιτουπεγάμησετιωραίοαυτάειναικόμιξρεπούστη’ …και ναι, ήμουν γυμνάσιο, έβριζα πολύ :stuck_out_tongue: )

Ακόμα απορώ που ο κόσμος ασχολείται με τατου, κάντε ρε παιδιά κανά scarification να βρείτε την υγειά σας.

έρχεται και αυτό σιγά σιγά μην ανησυχείς. απορώ πώς αντέχουν τον πόνο αυτοί που κάνουν scarification.

Για κανένα λόγο όμως :stuck_out_tongue:

γαμαει το σκαριφικεησον, αμα το συνδυασεις και με ενα κοκκαλο στη μυτη και ενα πιατο μεσα απ τα χειλια εισαι τζετ

Ωραιος ο Astaldo!!!

δεν είναι ο Astaldo. ο Freddie Mercury είναι!

μεγιες μάστορα :wink:[/SPOILER]

μεγειες. γάμησε για ακόμη μια φορά :thumbup:

[SPOILER]πες μου ότι το ‘κανες και αυτό τζάμπα να πέσω απ’ το μπαλκόνι :p[/SPOILER]

thanks people

ε περίπου τζάμπα… 50? :stuck_out_tongue:

Μονο ενα πενηνταρικο;;;Εγω το λιγοτερο που εχω δωσει ειναι 150 και για πιο μικρο σχεδιο απ’αυτο

είναι φίλος το παιδί γι’ αυτό

Μακαρι να ειχα και εγω εναν τετοιο φιλο!!!