Tattoos

Φιλε πηγαινε εδω χωρις δευτερη σκεψη http://drpepper.gr/ ειναι εγγυηση ο Γιαννακης

ευχαριστω παιδια!!!τα λεφτα δεν ειναι το θεμα.δεν εχω προβλημα να πληρωσω οσα χρειαστουν.αλλα φοβαμαι μηπως δεν μου το κανουν καλα.ειχα παει πριν καιρο σ ενα τατουατζιδικο και μου ειχαν πει ενα τατουαζ θα εβγαινε (π.χ. στα 10 εκ.) και μετα πηγα σ ενα αλλο και μου ειπαν οτι το συγκεκριμενο τατου με αυτες τις λεπτομερειες κατω απο 15 εκ. δεν βγαινει.και φοβαμαι μηπως συμβει το ιδιο.
επισης σκεφτομουν για γαμπα προκειμενου να υπαρχει χωρος και να βγουν καλα οι λεπτομερειες αλλα φοβαμαι μηπως δεν φαινεται ωραιο με τις τριχες

Σιγά μωρέ θα έχεις και δικαιολογία για να ξυρίζεις τα πόδια σου. Η μπορεί να λες ότι είναι ποδοσφαιριστής.

ο bill στην μεδουσα - εξαρχεια κανει φοβερες προσωπογραφιες…
επισης μπορεις να τσεκαρεις και προκι στο περιστερι

Έχουν κάνει αρκετοί γνωστοί μου σε αυτόν και μείνανε ευχαριστημένοι. Έχει αρκετά ιδιαίτερο στυλ που εμένα προσωπικά μου αρέσει απ’ όσα έχω δει.

Ο προκι ειναι ο καλυτερος στην αθηνα αυτη τη στιγμη και μαλλον δευτερος πανελλαδικα μετα τον μαυριδη. Εχω κανει ενα κι εχω κλεισι ηδη για δευτερο, τον προτεινω ανεπιφυλακτα αν εχεις υπομονη να περιμενεις καποιους μηνες (fully booked).

αν παω στον προκι θα μου κλεισουν ομως με αυτον αν τους πω??και αν παω μες στη βδομαδα ποτε περιπου θα μου κλεισει??

Οποιος θελεις εσυ θα σου κανει το τατουαζ πηγαινε και πες οτι θελεις συγκεκριμενα αυτον και θα σου κλεισουν ραντεβου την πρωτη ημερομηνια που θα ειναι ελευθερος

ο κώστας έχει ημερομηνία (για καθημερινή)από σεπτέμβρη και μετά. αν ενδιαφέρεσαι για σάββατο μόνο έχει το πρώτο του νοέμβρη. αλλά αν θες τη γνώμη μου, επειδή κάνεις κάτι που θα μείνει πάνω σου για πάντα, αξίζει να περιμένεις να το κάνεις μαζί του. πίστεψε με, δε θα μετανιώσεις στιγμή την αναμονή.

γελάω πολύ δυνατά.

καλα πως καταφερε αυτη την ομορφη μικρουλα να την κανει να μοιαζει με το γκολουμ; :lol:

…έλα ντε:p…πολύ ‘‘πετυχημένο’’:):!:

Το καινουργιο μου μωρο :slight_smile:

1 Like

Εισαι πολυ μπροστα ρε Ελρικ!!!Μεγια ρε φιλε

Μόνο και μόνο για την επιλογή του συγκεκριμένου προτύπου κάθε ανδρός επί Γης, ανεβαίνεις ακόμα πιο ψηλά στα μάτια μου Ω τρου καθοδηγητή.

Χτύπα και Bronson και είσαι κομπλέ
μεγειές ρε

thanx παιδες :smiley:

μεγεια ρε, αντε ακου και λιγη σοβαρη μουσικη τωρα και ολα κομπλε… :smiley:

NEVER!!!