Tennis

δεν ξερω εγω ειμαι με τον αλλο που εχει κατι καγκελα

Άντε να τελειώσω φέτος, να πάμε από του χρόνου με την ξαδέρφη μου να δούμε από κοντά το Ρολάν! :slight_smile:

Hμιτελικος Φεντερερ -Ντζοκοβιτς σημερα για οποιον ενδιαφερεται
και ναδαλ μαραη

αντε να δουμε κανα ματς της προκοπης, γιατι μεχρι τωρα δε μουχει πει τιποτα το τουρνουα, ίσως λιγακι η Κινεζα.

Εκει που περιμενα να δω ματσαρα Ναδαλ - Σοντερλινγκ, ο δευτερος αιωνιος λουζερ (μετα τον Μαραη) Σουηδος επαιξε χαλια.

εδιτ: επισης ενδιαφερον εχει πως για πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια, η φαση των ημιτελικων απαρτίζεται και από την πρωτη τετραδα της γενικης καταταξης,

Νadal
Djokovic
Federer
Murray

έχεις τις ώρες? η νετ είναι για τα μπάζα…δίνει δυο ώρες.!! μια στις 3 και μια στις 4 .!!#-o

δυστυχως ταυτοχρονα παιζονται οι ημιτελικοι αποτι ξερω

2 ωρα παρισιου σιγουρα, οποτε 3(:wink: εδώ

αμα πιανεις ψηφιακα καναλια μπορει να δειχνει και τους 2.

Προσωπικα δε με πολυνοιαζει, ματσαρες και οι 2

εδιτ: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html

οκ thanx.! οχι δεν πιάνω ψηφιακή…
ελπιζω να δούμε κάτι καλό…

Yποστηριζω Federer κα Djokovic.Ημουν με soderling αλλα δυστυχως…Οι ημιτελικοι προβλεπονται μεγαλα ντερμπι.

Η σαραποβα εχασε χτες?

ναι ευτυχως γιατι μας επρηξε

Σοβαρα η μανα μου νομιζε οτι εβλεπα τσοντα.

Η κακομοιρα η κινεζα εβγαζε ενα “μμ” και οταν πηγαινε στη σαραποβα ακουγες τη ζηνα χ 10 ξερωγω.
Δε μας χαλασε βεβαια.

Χτες ειχα τρελαθει με την Σαραποβα.Πωωω!Κριμα που αποκλειστηκε.Παμε σημερα γερα με Φεντερερ-δυσκολο βεβαια-και Ναδαλ για να δουμε γαμω τους τελικους!

Σαραποβααα8O

τελικα αποτι καταλαβα δεν θαναι μαζι.

απλα το εχουν σαν μια ωρα εναρξης, γιατι το ενα θα αρχισει οταν τελειωσει το αλλο γιατι θαναι στο ιδιο court.

ειπα και γω, μου φανηκε τιτανια βλακεια

έτσι μπράβο…!! και έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ πως ήταν τις άλλες φορές…
για αυτό και το πρόγραμμα της νετ ειναι πιασμένο εως το βράδυ…

άντε να δούμε κάτι καλό

Που δείχνει τους αγώνες?

NET.3-0 ο Ναδαλ στον πρωτο.

ωραιο ματσακι αυτο

αιωνιος λουζερ κλασσικα ο μωρεη, μη σωσει και κανει κανα μπρεηκ…

αν και έδειχνε οτι θα το κόντραρε το παιγνίδι , τα έκανε μάνταρα
πάμε για άλλα…

[B]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ[/B]:!:

O Federer έδειξε ΠΟΣΟ μεγάλος είναι…

Ισχυει !Αλλα και ο Σερβος αν δν εκανε αβιαστα λαθη,θα χε καλυτερη τυχη σημερα.Παντως αναμενεται να γινει πολυ μεγαλος τεννιστας και αυτος !

Οι τελικοι Κυριακη ?

Παρακολουθησα τον Ναδαλ στους τελευταιους τεσσερις αγωνες και των φεντερερ στους δυο.Αν και ο ελβετος ειναι ο αγαπημενος μου ο Ναδαλ μου αρεσει παρα πολυ και ισως και αυτος ειναι στην ιδια θεση προτιμησης μου.Αναμενεται μεγαλος τελικος και εχω πολυ περιεργεια να τον δω!Ας νικησει ο καλυτερος.