Testament live in thessaloniki 25/08 & athens 26/08

Τη συναυλία θα ανοίξουν οι Έλληνες speed/heavy metallers Convixion, το νέο album των οποίων ?Days of Rage, Nights of Wrath? κυκλοφόρησε πρόσφατα αποσπώντας μόνο θετικά σχόλια, ενώ το σχήμα είναι γνωστό για τις «δίχως αύριο» ζωντανές του εμφανίσεις.
Θεσσαλονίκη
ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Τιμή εισιτηρίου: 22? (Τα πρώτα 200 εισιτήρια) ? 25? (Λοιπή προπώληση) ? 28? (Ταμείο)

Σημεία προπώλησης: Ticket House, Nephilim, Public, Rover Bar

Vektor και 2 μέρες μετά Testament, ΚΑΒΛΑ

Και περυσι τον αυγουστο ειχε Agalloch. Πολυ μεταλ αποδεικνυεται ο αυγουστος

ΝΑ ΠΑΤΕ !!! Τους ειδα πριν 10 ημερες στο GRASPOP και ηταν φοβεροι !!!

E να πάμε!

Αν είναι εκεί και ο φίλος μας ο John Finberg που έλεγε Γαμ… Ελλάδα και τους μανατζάρει θα πάω. να του γάμ…σώ λίγο το μ… που τον πέταγε.

ναιιιιιιιιιι.δεν εχει τυχει να τους δω ποτε.:smiley:

Μέσα! Τους λατρεύω και δεν τους έχω δει ποτέ. Ας είναι κοντά με τους Vektor, θα τα βολέψουμε.

ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-Θεσσαλονίκη

Τιμή εισιτηρίου: 22? (Τα πρώτα 200 εισιτήρια) ? 25? (Λοιπή προπώληση) ? 28? (Ταμείο)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ- Αθηνα

Τιμή εισιτηρίου: 25? (Τα πρώτα 200 εισιτήρια) ? 28? (Λοιπή προπώληση) ? 30? (Ταμείο)

και φυσικα θα παμε!!!

Ειχα ακουσει εδω και καιρο φημες για αυτη την συναυλια αλλα οσο περναγαν οι μερες ειχα αρχισει να πιστευω οτι δεν θα γινει τελικα. Γουσταρω με τρελα, τους εχω δει μονο μια φορα το 2009 στο Rocking Athens Festival μαζι με Gojira, Blind Guardian και Heaven And Hell και απο τοτε ανυπομονουσα να τους ξαναδω. Ξενερωνω μονο που ειναι Αυγουστο η συναυλια, ολες μαζεμενες εχουν πεσει… Εχουν ανακοινωσει νεο δισκο με τιτλο The Brotherhood Of The Snake και ημερομηνια κυκλοφοριας 28 Οκτωβριου, θα ηταν καλυτερα να τους εφερναν τοτε με τον νεο δισκο.

Μανατζερ ή μαλλον booking agent των Nightwish δεν ειναι αυτος?

ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΤΩΝ TESTAMENT ΣΕ ΑΘΗΝΑ κ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Οι προγραμματισμένες εμφανίσεις των θρυλικών αμερικάνων thrashers μεταφέρονται στις κάτωθι ημερομηνίες:
Αθήνα: Τρίτη 29 Νοεμβρίου, Gagarin 205
Θεσσαλονίκη: Τετάρτη 30 Νοεμβρίου, Principal Club Theater.
To συγκρότημα έκανε την ακόλουθη δήλωση σχετικά με την αναβολή των συναυλιών:
? Εξαιτίας της πρόσφατης ακύρωσης της συναυλίας μας στην Τουρκία, είμαστε υποχρεωμένοι να αναβάλουμε και τα show στην Ελλάδα τα οποία και έπονταν στο πρόγραμμά μας.
Το συγκρότημα θα επιστρέψει στην Ευρώπη τον Νοέμβριο του 2016 και οι Ελληνικές συναυλίες θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 29 Νοεμβρίου στην Αθήνα και την Τετάρτη 30 Νοεμβρίου στην Θεσσαλονίκη.
Στις συναυλίες αυτές θα παίξουμε και τραγούδια από την καινούργια δισκογραφική μας δουλειά με τον τίτλο ?Brotherhood Of The Snake? η οποία πρόκειται να κυκλοφορήσει στις 28 Οκτωβρίου και θα είναι ένα από τα πιο ζόρικα, πιο thrash album που έχουμε κάνει ποτέ.?
? Τα ήδη πωληθέντα εισιτήρια ισχύουν κανονικά για τις νέες ημερομηνίες. Για τους κατόχους εισιτηρίων που δεν επιθυμούν να παρευρεθούν στις νέες ημερομηνίες, η επιστροφή των εισιτηρίων τους θα γίνεται από τις 8 Αυγούστου ως τις 10 Σεπτεμβρίου.
? H προπώληση συνεχίζεται κανονικά.

καλή ξενέρα

Πόσο γαμιέστε.

πιο γαμώ δεν υπάρχει !!! και Θα ακούσουμε καινούργια τραγούδια και δεν θα λιώσουμε όπως στους Anthrax αφού ο κλιματισμός του gagarin είναι για τον πούτσο…

υπάρχει θεός εκεί πάνω που ακούει τις προσευχές μας κάθε βράδυ…!!! :papas:
Σόρρυ bastard :roll:

καλύτερα χειμώνα παίδες

Πολύ καλύτερα χειμώνα, θα είχαμε θύματα στο gagarin με τέτοια ζέστη…

αυτο υποτιθεται ειναι θετικο;

ουτε καν…

Xειμώνα ή καλοκαίρι εγώ στο τέλος σίγουρα θα χρειαστώ κάποιον να μου κρατάει το σβέρκο όρθιο.
Δε τους έχω δει και ποτέ ξανά Digiorgio, Hoglan και Skolnick 3άδα φωτιά.

Εγώ το χάρηκα τίγκα μιας και το να χάνεις vektor και Τestament σε ένα 10ήμερο που θα λείπεις, ε είναι λίγο μλκία :stuck_out_tongue: