The Beatles

βινυλ ριπς κ αγιος ο θεος

Ναι ρε φίλε! Τι επικό event! Θα πούλαγα το ένα μου νεφρο για να το δω ζωντανά αυτό το πράμα.

εγω θα το πουλαγα αν επαιζαν κατι παραπανω οι Jethro Tull και ο Lennon :stuck_out_tongue:

:bow::bow::bow:

Παιζει να ειναι ο πιο αντιπαθητικος και καβαλημενος τραγουδιστης ολων των εποχων.Την ειπε παλι την μαλακια του…Δε βαρεθηκε να ασχολειται με τους Beatles και ειδικα με τον Lennon;Ε ρε κολλημτααα

http://www.rocking.gr/article7808.php

Έλεος! Βασικά, ποτέ δεν κατάλαβα την όλη φάση με τους Oasis και το γιατί διαφημίζονταν ως οι νέοι Beatles όταν πρωτοξεκίνησαν. Εγώ πάντως, δεν τους γουστάρω μία!

Εμενα ομολογω μ’αρεσουν 2-3 τραγουδια τους αλλα καμια σχεση με τους Beatles απο ολες τις αποψεις

Με το ζόρι και μόνο με συνοδεία φραπέ και τσιγάρου στην παραλία. :stuck_out_tongue:

είστε και οι δύο άσχετοι!

Πείσε με ότι οι Oasis αξίζουν κάτι παραπάνω από ένα φραπέ και θα παραδεχτώ δημόσια ότι είμαι άσχετος.:stuck_out_tongue:

ε δε μπορώ να σε πείσω κάπως, απλά είσαι ασχετίδης.

Kι εγω επισης, να υποθεσω αυτα ειναι τα 2-3.:-k

Wonderwall
Don’t Look Back in Anger
Live Forever

Lucy in the Sky with Diamonds

αντε γεια!

ελα παιδια πλακα μας ακνει ο σαμαν κ τρολαρει

το definitely maybe ειναι πολυ ωραιος,μελωδικος ποπ δισκος αλλα αυτο.τπτ παραπερα.

και αυτος ο μαλακουρας ο λιαμ ειναι για απειρα κλωτσομπουνιδια

μα για απειρα

αντιπαράδειγμα:
μ’αρέσουν 2-3 κομμάτια Metallica, και είναι τα

Nothing Else Matters
Master of Puppets
Enter Sandman.

έτσι ακούστηκες! (έτσι διαβάστηκες, ατ ληστ)

εδιτ: αγουέηκ όχι.

Ενταξει απο Metallica ειναι τοσα πολλα που δεν μπορεις να κανεις σιγουρη προβλεψη.Για παραδειγμα καποιος μπορει να πει τα

Τhe Unforgiven (I-II-III) :stuck_out_tongue:

Ας περιορισουμε την συζητηση στους Beatles καλυτερα. :slight_smile:

Πω ρε αυτά είναι, άκουγα χθες τα bootlegs από το Circus, πόσο τέλεια παίζει να είναι αυτή η εκτέλεση.:bow: Ακόμα και το Whole Lotta Yoko.

Ε νταξ, έπαιξε και ο Iommy με Tull, για μένα φτάνει.:stuck_out_tongue:

και μια φωτογραφια απο οταν ειχαν ερθει Ελλαδα για να αγορασουν καποιο νησακι αλλα τελικα δεν…

Μεναμε στο ιδιο ξενοδοχειο οταν ειχα παει 5ημερη τριτη λυκειου στην Αραχωβα:D

Μα τετοια συμπτωση!!!:stuck_out_tongue: