The Big Bang Theory

όντως…

[SPOILER]…ειδικά στο μπαρ με την Πένυ ήταν όλα τα λεφτά, καιρό είχα να γελάσω τόσο πολύ με κάποια σκηνή [/SPOILER]

Eπιτελους ενα πολυ καλο επεισοδιο…Μου θυμησε παλιο καλο BBT!!

[SPOILER]Καθολου περιεργο που το ενα επεισοδιο χωρις καμια σκηνη με Amy ηταν προς το παρον το καλυτερο της σεζον ΙΜΟ:!:[/SPOILER]

Με προλαβε ο απο πανω !
Περνουν πουλο Μπερναντετ και Ειμυ και εχεις αυτοματα το καλυτερο επεισοδιο της σεζον :stuck_out_tongue:

σιγουρα το καλυτερο της σαιζον

Ναι! Πολυ γελιο το τελευταιο ! Το καλυτερο μετα απο καιρο.

Μια cute σκηνή από τα γυρίσματα, δώρο για το live κοινό.

Sheldon γαμω…
πάρτε χρόνο γαμώ και ανεβάστε πάλι την σειρααΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΤΤΕΕΕΕΕΕ

To 8 ήταν τρέλα! Απίστευτο επεισόδιο, πολύ γέλιο! BBT όπως στους αρχικούς κύκλους!

μενα μ’αρεσε πολυ η 6η μεχρι στιγμης δε ξερω γιατι

[SPOILER]αποκορυφωμα η σκηνη με howard τρελαμενο στο διαστημα να γυρναει γυρω γυρω με το βρακι,ισως απτις καλυτερες σκηνες γενικα στο bbt[/SPOILER]

Το 8ο γαμησε το συμπαν. Και γενικα η 6η παει μια χαρουλα παει οπως λεει κ ο φιλτατος παπαρδελας,μη γινεστε ψειρες ρε, δε γιναμε και How I met your mother

εγω ξαναειδα επιτηδες τα 4 πρωτα. σορυ μαν, τα 2 πρωτα ειδικα ειναι παραπανω απο αθλια.

εμένα ούτε το 8 μ’ αρεσε

το 9 ηταν πολυ καλο απο καθε αποψη

indeed!!

[SPOILER]anal autograph!!![/SPOILER]

:lol::lol::lol:

γιατι ολες οι κωμωδιες τεινουν να γινουν σαν τα γαμη@#@να φιλαρακια…το big bang κραταει ακομα χαλαρα αλλα παμε οι nerd εποχες , pleon exoyn oloi γκομενα#-o

Και έχασες τους τελευταίους sympaραστάτες. :frowning:

Ωραίο και το 9 όπως και το προηγούμενο. Γενικά κάθε φορά που το σενάριο ασχολείται με τις κόντρες που έχουν μεταξύ τους οι nerd-ουλες με αφορμή τα κολλήματα του Seldon και όχι τις κόντρες με την γκόμενα του καθένα, τα επεισόδια είναι από συμπαθητικά μέχρι καλά.

Το 9 ηταν πολυ καλο. Του χρονου παλι.

εισαι σιγουρος? το 10 φαινεται για μεθαυριο κανονικα στο imdb.

μάλλον εννοεί πως του χρόνου πάλι θα έχει καλό επεισόδιο :stuck_out_tongue: