The Big Bang Theory

Πάντα χοντρούλα δεν ήταν?

στην αρχη ηταν πιο καλη., αλλα και 1-2 επισοδεια πιο πριν που φορεσε ενα μινι ρε σεις μια χαρα φαινοτανε. θα το γ…σε στα μελομακαρονα κι αυτη…[-X

μεχρι και το προηγουμενο μια χαρα μου φαινοταν αλλα σε αυτο η μαπα της ηταν πολυ πρησμενη…

παντα




μπα ρε,τελικα το ειδα,ακομα πιστολι η Πεννι και ας φαινεται πως τα χει τσιμπησει τα κιλακια της.Επισης το προτελευταιο ε-πι-κο επεισοδιο

Πολύ καλό το τελευταίο :lol:

το καλυτερο της σεζον νομιζω

Δεν τρελάθηκα

Ούτε εγώ συγκινήθηκα και πολύ, είχε βέβαια κάποια καλά σημεία

αν θελησω να βασανισω καποιον θα τον βαλω να δει το επεισοδιο με τον αγιο βαλεντινο

οχ μην μου λες τετοια, ακομα δεν το εχω δει. γενικα πολυ απογοητευτικη σεζον. εχει μερικες καλες εκλαμψεις αλλα κουραζει γενικα.

εμενα παλι μια χαρα μου φανηκε…

Πιο κακο απο ποτε, εχει καταντησει σειρα για γκομενες…

worst episode ever!!!

Καλύτερα να το σταματήσουν και να συνεχίσουν με spin-of την ιστορία του Steward με το μαγαζάκι με τα κομικ.

ποσο ηλιθιοτητα που το 15 ξεκιναει με spoiler…δηλαδη δεν σκεφτηκαν οτι μπορει να υπαρχουν τηλεθεατες που να μην εχουν διαβασει το Χαρυ Ποττερ 6 και μολις τους το κατεστρεψαν? Πρεπει να γελασω δηλαδη με αυτο?

Όσο cheesy κι αν ήταν το St.Valentine’s επεισόδιο, το τελευταίο τα σάρωσε όλα!! Από τα καλύτερα επεισόδια των τελευταίων σεζόν!

χμ… δεν τα σαρωσε τοοοοοσο, αλλά ναι ηταν αρκετά καλό

καλο το τελευταιο μετρησε

Εμένα πάλι δεν με ενθουσίασε τόσο πολύ. Καλό ήταν αλλά μέχρι εκεί. Επίσης, νομίζω ότι το έχουν παρακάνει λίγο με τον εξευτελισμό του Ραζ. κούρασελ

Μηπως το πάνε σιγά σιγά να βάλουν κι άλλη γυναίκα στη σειρά? Αν γίνει δεν ξέρω αν θα είναι καλό.