The Big Bang Theory

Μεγάλη αλήθεια το από πάνω. Το χουν ξεφτιλίσει με τα ερωτικά και τις παντρειές και το χειρότερο, έτσι γαμησανε και τον καλύτερο χαρακτήρα τους. Νερντοστιγμές πλέον με το σταγονόμετρο.
Αν αρχίσουν και τις αλλαξοκωλιές μεταξύ τους οι πρωταγωνιστές, η σειρά πλέον θα έχει μεταλλαχθεί σε Friends (εμετός).

μονο που στο friends βγαινει γελιο. ενω, στο big bang πλέον…ουτε μειδιαμα

Εμ… όχι, αλλά τέλος πάντων.

Εμ… ναι, βγαινει, αλλα πραγματι τελος παντων. :stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω αν το συνεχίζει κανένας. Την ξεκίνησα κανονικά με την ελπίδα να επιστρέψει στην nerd-ιλα των πρώτων επεισοδίων λόγω νέου Star Wars. Η σεζόν στα 10 πρώτα ήταν υπερβολικά κακή, άνετα ότι χειρότερο έχω δει σε τηλεοπτική σειρά ever. Είχα σκοπό να την κόψω όταν άκουσα πως το 11 ήταν σχετικά με την νέα ταινία Star Wars και λέω μπας και. Το προτείνω σε όλους, ήταν τόσο εμετικά κακό που πρέπει να το δεις για να το πιστέψεις. Μέτρο σύγκριση για κάθε μαλακία που βγαίνει από εδώ και πέρα, το μισό πήγε σε fast forward. Αδύνατον να συνεχίσω, ηρωική η προσπάθεια μου να δω και αυτά που είδα.

Την έκοψα φέτος στο 9ο η 8ο επεισόδιο. Ούτε καν στον κόπο να κατεβάσω άλλο. Έπρεπε να σταματήσει στην 6η σεζόν.

Στάλθηκε από το D5803 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ξεκινησε ο καινουριος κυκλος…μπορω να τον συγκρινω μονο με τους τελευταιους HIMYM κ μαλλον τους κερδιζει κατα κρατος σε αθλιοτητα!