The HAPPY BIRTHDAY! thread

Χρονια πολλα silent water!!Oτι επιθυμεις!!!

Να τα 'κατοστισεις silent winter ! Πολυχρωμη! :slight_smile:

Xαχαχα… ωραίο και το σάιλεντ γουότερ, σας ευχαριστώ όλους!!! Εύχομαι σε όλους σας ό,τι επιθυμείτε (να το πάθετε - κλέμμενο απ’ τον κρίμσον:–) για εσάς και τους αγαπημένους σας!! Να περνάτε όμορφες, γιορτινές και αγαπησιάρες στιγμές!!! χεχεε…

Να ευχηθώ κι εγώ στον Leviathan ό,τι μα ό,τι επιθυμεί σύντομα στο δρόμο του να 'ρθεί… (Τί έγραψα πάλι!) Κάθε ευτυχία, χαρά και, εννοείται, προπάντων υγεία!!! :slight_smile:

Double post…

Illuvatar, πολύχρονος και πάντα μα πάντα χαμογελαστός, με υγεία, χαρές και όμορφες μουσικάρες αγορίνα!!!

Eυχαριστώ ρε Silent. Xρόνια πολλά σου εύχομαι και εσένα έστω και λίγο αργοπορημένα.

χρονια πολλα και σε Illuvatar

Χρόνια πολλά Silent Winter, ό,τι επιθυμείς, μη σταματάς να ονειρεύεσαι γιατί κάπου εκεί έξω κάποιος κάνει το ίδιο με σένα και το όνειρό του είσαι εσύ

[COLOR="#B22222"][B]Dreaming[/B][/COLOR]

…καλά έχω φαντασία ο άνθρωπος:p
…quote(Xαχαχα… ωραίο και το σάιλεντ γουότερ)
:):!:

Χαχαχαχα φταει ο stef που καναμε ολοι copy paste στο ονομα!!!

…χρόνια πολλά στον deathakias13:):!:

Χρονια πολλα Deathakias13 !! Οτι επιθυμεις!!

ευχαριστω πολυ παιδες!! να είστε καλα!!

αν και καθυστερημενα χρονια πολλα και απο μενα
οτι επιθυμεις Deathakias13

Καλά και πολλά χρόνια στον πρωτότοκό μου, τον Κρίμσον, το βλαστάρι μου…:stuck_out_tongue:
Να είσαι πάντα γερός, τυχερός και να χαμογελάς. Να σκέφτεσαι θετικά (τώρα με το Μαθιό οδηγό, τι θετικά να σκέφτεσαι, δεν ξέρω) βυσινί και προγκ… (και κάποια στιγμή πρέπει να σου πω και για τη χαμενη σου μητέρα :p:p:?)

χρονια πολλα κριμσον και ο,τι καλυτερο! χρονια πολλα και στον χαλισεκο επισης

…έλα μπρε…τι βλέπω πιάσαμε τα θέρτι σαμθινγκ:p…χρόνια πολλά Βαγγέλη κιαπαυτό το μετερίζι:):!:

πολύχρονοι!

Xρόνια πολλά σε όποιον φορουμιστα γιορτάζει.
Χρόνια πολλά και σε όλους.Με το καλό να σας μπει…[U]ο νέος έτος[/U]

Κριμσον ψυχαρα χρονια πολλα ρε αλανι πολυχρονος και οτι επιθυμεις

Κριμσον πολυχρονος οτι επιθυμεις και παντα με δυνατη μουσικη8)