The HAPPY BIRTHDAY! thread

…χρόνια πολλά haliseco:):!:

Crimson χρονια σου πολλα και καλη χρονια!!! Σου ευχομαι υγεια , ευτυχια κι εσωτερικη ηρεμια…ελπιζω να σε δουμε συντομα σε καποια απο τις συναντησεις μας!! Φιλια στην Λαρισα ρε :wink::respect:

ευχαριστω πολυ παιδια, χρονια πολλα και απο μενα στον κριμσον ο,τι επιθυμει και που θα παει θα τον πετυχω καπου οταν γυρισω λαρισα τον απριλιο

ναι ρε νουντ! χρόνια πολλά και σε σένα. όλα τα γούστα να σου κάτσουν!!!

ευχαριστώ του υπολοίπους για τις είχες. και περισσότερο τον πάτερα τοξικο . περιμένω πληροφορίες για την μαμά ε!!
να είστε καλά όλοι

Ψήσου όμως κάποια στιγμή να κάνεις κι ένα έντιτ να διορθώσεις όλα αυτά τα μαργαριτάρια στο ποστ. Και μέσα σε σκάρτες τέσσερις αράδες ε, δεν παίζεσαι λέμε :lol:

Χρόνια πολλά κι από μένα στα φίλτατα τυρόγαλα.
Α και χρόνια πολλά στον razor που απ’ ότι βλέπω είναι η σειρά του σήμερα (16/1).
Και μια προσωπική αφιέρωση σε σπόιλερ όπως πρέπει:

[SPOILER][B][SIZE=7]ΟΧΙ ΡΕ! ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΠΟΥΡΖΟΥΜ![/SIZE][/B][/SPOILER]

μα γιατι μου το χαλας?:stuck_out_tongue:
ευχαριστω πολυ γρακχε να σαι καλα και παντα μουσικη στην τσιτα8)

:lol:
ε γιατί με στεναχωρείς τώρα ?? είμαι που είμαι τσοπανακος, κάνω λάθος και με τον ορθογραφικό έλεγχο που βάζει λέξεις οτι να ναι, ε γάμησε μας

η παραγωγή του 18% τυριού της χώρας σε ευχαριστεί .

*δεν διορθώνω τίποτα.

χρόνια πολλά razor> υγεία. και για δώρο θέλουμε να σταματήσεις τα σποιλερ. φτάνει!!

ευχαριστω πολυ κριμσον
οσο για τα σποιλερ θα προσπαθησω:)

Crimson, Haliseco και Razor, χρόνια πολλά, ό,τι επιθυμείτε να το αποκτήσετε παίδες!!

κι απο μενα Χρονια πολλα στους crimson (ξανα),Haliseco & Razor.Οτι επιθυμειτε!!!

…χρόνια πολλά στον Razor:):!:

ευχαριστω πολυ παιδια
να ειστε καλα

…χρόνια πολλά N.W.O.O.F.G.M. με χαρές υγεία, και πολλά πολλά πολλά cds:):!:

πολύχρονος φίλε

χρόνια πολλά στους 109 συμφορουμίτες που έχουν σήμερα γενεθλια…:stuck_out_tongue:

πλακα με κανεις!

109 αυτοι, 1 μονο κομματι τους αφιερωνω εγω:

Btw, sex & drugs & rock & roll :metal:

…χρονιάρα μέρα για το φόρουμ…χρόνια πολλά σε όλους:):!:

Χρονια πολλα σε ολα τα αλανια

…χρόνια πολλά , με πολύ πολύ πολύ 70ίλα στον karamourtzounis :):!:

Είδαν καλά τα μάτια μου;
Ακούσανε τ’αυτιά μου;
Έφτασες εικοσιεννιά;
Χριστέ και Παναγιά μου…

Πολύχρονος Γράκχε…μα κυρίως καλόχρονος…και άμα θες καμια συμβουλή για τσαγάκια και ιστορίες γύρω από το τζάκι, τώρα που περνούν τα χρόνια, εδώ είμαι εγώ…