The Hellacopters

Ειστε μαλακες και δεν εχετε κανει τοπικ γι’αυτους,και εψαχνα γιατι εχω καραγουσταρει με By The Grace of God και ηθελα να μου πει καποιος τι να ακουσω μετα.

Για High Visibility εχω ακουσει καλα λογια.Πειτε.

Το Ηigh Visibility το ακους χτες κιολας ! Τρομερος δισκος !
Grande Rock γαμαει επισης.

Να πω οτι την μπαντα γενικοτερα την εψαξα πριν κανα 2 χρονια αλλα φετος
ελιωσα τους δισκους τους.Ομορφες μουσικες και κολλανε μια χαρα με την ζεστη
και το καλοκαιρακι.

Σωστός για το Grande Rock. Κομματάρα The devil stole the beat from the lord!

Bασικά όλα σκίζουν, αλλά ομολογουμένως τα 2 πρώτα τα έχω ακούσει λιγότερες φορές από τα υπόλοιπα.

Σίγουρα έχουν ένα δίσκο μέσα στα καλύτερα της δεκαετίας, γι άλλους το Ηigh Visibility, γι’ άλλους το επόμενο.

Α, και το Ηead Off σπάει κόκκαλα!

Θεριέ σε βλέπω να βάζεις και πολ…

Να ακουσεις χ8ες το Supershity to the max kai ta 2 cream of the crap.

βασικα οσοι με ξέρουν οσο καιρο γραφω μεσα εδω ξέρουν την αγάπη μου για αυτους, οποτε δεν ειμαι καθολου αντικειμενικος. Το παραδέχομαι οτι κατανταω γραφικος. Οποτε προσέχετε τι γράφετε.

ευγε!!! χιλια μπραβο… με τους χελακοπτεραδες η αντικειμενικοτητα παει περιπατο και για μενα…προσοχη λοιπον!!

οτι εχω ακουσει απο δαυτους ειναι φοβερο!!

αυτο εδω δεν ειναι κομματαρα???

ok αρχίζουμε!

http://www.youtube.com/watch?v=iJHEMlpcLo8

Οταν, κακα τα ψέμματα οι Κοπτερς είχαν δυο ηγετικές μορφές

Μαγκια σου ρε μαν,αφου ειναι γκρουπαρα.:wink:

Το High Visibility ειναι γαμω τους δισκους και το παρακατω γαμαει

Μαλακια ρε γαμωτο που διελυσαν.:frowning:

ατσα το θεριο!!!
νταξ τι να πουμε για αυτη την μπανταρα…
το μονο σχολιο μου ειναι οτι λογικα δεν θα τους δω ποτε λαηβ…

Tους είχα μάθει το 2006 με το Rock 'n Roll Is Dead. Και είχα κολλήσει άσχημα με ένα δυο τραγούδια στην αρχή και μετά με όλον τον δίσκο.Ακόμα κολλημένος είμαι. Επίσης έχω ακούσει το Payin The Dues που γαμάει απίστευτα! Το High Visibility δε μ’αρεσε τόσο , αλλά το χω ακούσει λίγες φορές. Και το Payin δε μ’άρεσε στην αρχή , αλλά να που άλλαξα γνώμη. αναμένω το Cream Of The Crap Vol.3. Άμα πάτε wikipedia και ψάξετε κάπου λέει ότι δεν θα το κυκλοφορήσουν. ΜΑΛΑΚΙΕΣ λέω εγώ. είχα πάει στο link που είχε τη συνέντευξη αυτή που “λέγαν ότι δεν πρόκειται να κυκλοφορήσουν συνέχειες” , αλλά α) Δεν έβγαλα τέτοιο συμπέρασμα από τα λεγόμενα τους και β) η συνέντευξη ήταν του 2004 νομίζω. γαμώ τα trolls του Wiki τώρα που το θυμήθηκα…:lol:

Μόνο το ντεμπούτο τους έχω ακούσει. Πορωτικό, λέει πολύ. Γενικώς γούσταρα που του Andersson του βγήκε τόσο πετυχημένα αυτό το hard rock στυλ.

Rock n’ Roll is Dead και By The Grace Of God, δισκάρες. In your face rock n’ roll, έτσι θα χαρακτήριζα τη μουσική τους.

στα τελευταια καθαρισαν πολυ τον ηχο τους…τα πρωτα γαμανε γιατι ειναι τιγκα στην garage-ιλα…

προσκυναω!:smiley:

fixed

Η καινούργια μπάντα του Nicke Andersson , λέγεται Imperial State Electric, και στις 25/05 θα κυκλοφορήσει ο ομότιτλος δίσκος τους.

Ακούστε:

http://www.myspace.com/imperialstateelectric

το Lee Anne εγινε ηδη χιτ.

“You are nothin’
I’m for real
You see I’m rockin’
'Cuz the devil’s got the deal”
υπερπορωτικο rock’n’rol!!!κριμα ποy δεν ειχαμε την ευκαιρια να τους δουμε και στο ελλαντα αλλα τελως παντων…
για ενα μεγαλο διαστημα ειχαν γινει το soundtrack της καθημερινοτητας μου!!!
respect!

Rock and Roll…τρελα κιθαρονια και ομορφο μπασακι…οτι πρεπει για παρτακια…:roll:

Μιας και bump-αριστηκε να πω ποσο τεραστιος δισκος ειναι το By The Grace Of God.
Τωρα που καλοκαιριαζει ειναι σχεδον καθημερινο ακουσμα.
Εκπληκτικη μπαντα το κερατο μου !