Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

8O8O8O

σιγά ρε κοπέλα μου ! κούλαρε λίγο με το διάβασμα ! και άλλοι έδωσαν πανελλήνιες και βγήκαν έξω τέτοιες μέρες κ πέρασαν κ σε υψηλόβαθμες σχολές ! Take it easy !

BTW , χριστός ανέστη και όποιοι είναι τόσο κακοί κ δν γουστάρουν …να μη σας δω να τσακίζετε αρνι αυριο κ να κάνετε πως δν ξέρετε …8)

φιλικα !

Χριστος Ανεστης ισον λαβφορέβα. Γκέη αλέρτ.
Κεριά στο μανουάλι για το Τζάκσον το Μιχάλη.

Φούσκωσα απ’το φαγί.

Άντε και του χρόνου.

δισκοβολε θα φαω το αρνι και γαμω την παναγια επισης!

how about that?

πφφφφφφφφφφφφ , συγχαρητήρια .

:bye:	:bye:

καλα σορρυ αν σου προσβαλλα το παραμυθακι… σε παω γιατι εισαι bluesman!αντε καληνυχτες!

κοιμήσου για να πλακωθείς στο αρνί αύριο .

Έγραψα μόνο κ μόνο για να σας πώ να ηρεμήσετε κ να κάνω το 10,000 ποστ…

Μεσιε η ιδεα της καθε θρησκειας οπως αποδεικνυει η εφαρμογη τους ειναι η υποταγη των αγραμματων (και η διαιωνιση τους) και η καλλιεργηση του φοβου. Οταν δεν ταυτιζεται με την πολιτικη εξουσια πηγαινει απο διπλα. Την ουσια χρησιμοποιησαν και οι “αποστολοι” τους, μην εισαι αφελης.

νομίζω πως υπάρχει κ πιο κατάλληλο θρεντ για την συζήτηση . όπως κ να έχει βαριέμαι να κάθομαι να γράφω τι πιστεύω από την στιγμή π ξέρω πως είμαι ο “αιρετικός” κ όλοι με έχουν στην μπούκα από το τουφέκι .

επίσης τα αυτάκια δν με βοηθάνε να καταλαβω τον συλλογισμό σ , μίλα στα ίσα .:slight_smile:

Ξαναγραφε τοτε.

Let the kokoretsobattle begin.
Καλες μασες να’χουμε. Παω να του δειξω εγω

Αυτός είσαι…σε αυτόν τον αγώνα, τα κλεψίματα επιτρέπονται, οι ασίστ απαγορεύονται:):!:
Ψ.Φ.:):!:

ΨήνεΦέρνε!

Οσοι τις προωθησαν. Μην αρπαζεσαι. Ειδικα αν βαριεσαι να εξηγησεις κι αν εχεις πειστει απο μονος σου για το τι πιστευουμε.

Το αρνί έπρεπε να πεθάνει κ 2η φορά! Του γάμησα τη μάνα…

μια απλη και λιτη δηλωση…

Η αληθεια ειναι στο bootstroke thread.

Εγω αρνι δεν εφαγα.

Το λέει κ μόνος του. Είναι γκέι.

Ειπε ο πετινος τον κεφαλα γαιδαρο.

A και κατι αλλο που ηθελα να σου πω ολη τη μεγαλοβδομαδα αλλα το ξεχναγα.

Εισαι Μαλακας.

Ευχαριστώ μωρό μου…