Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Εχω.Δεν ακουω κρου,οι Μαγκνετ παιξαν 2 φορες τον Δεκεμβρη,οποιος γουσταρει τους ειδε τοτε και σιγα μην καιγεται να τους δει στο Ροκγουεηβ που θα παιξουν μισο σετ,και οι Κιλλερς μου ναι ΤΟΣΟ αδιαφοροι.Χωρις το συμπαθειο.

Αλλα εχει τον ROCKWAVE HERO MOBY,δεν μπορω να πω.
Δυνατά Rockwave Vibes για όλα τα Rockwave Tribes!Γιουχου!

Θέλω συναυλιοδάνειο τώρα.

φΛώρη μη χαμογελάς, μόνο για σένα δεν το χρειάζομαι :bleh:

Killers οκ, δεκτο.

Μονστερ Μάγκνετ είδαμε το Δεκέμβρη.

Μοτλεη Κρου είναι χρόνια τώρα ΨΟΦΙΟΙ, πήγαινε να τους δεις φίλε μου αν θες.

Όλοι με ντου, βλέπουμε Voivod να γουστάρουμε, και μετά σηκωνόμαστε και φεύγουμε. Έτσι απλά

Μη γίνεσαι άδικος, θα έχει και και “τη metal sweetheart LAUREN HARRIS”. :!:

ενταξει ειναι γουστα του καθνος αλλα εγω ας πουμε δεν μπορεσα να δω τους μονστερ μαγκνετ για διαφορους λογους και υπαρχουν και καποια αλλα συγκροτηματα που μου αρεσουν.εσυ τι θα ηθελες να ρθει π.χ

:roll::roll::roll:

Πολλα.Faith No More για αρχη.Slipknot.Down.Slayer.Κατι καινουριο.

Αλλα οχι,Ελληνας εισαι,παρε ροκγουεηβ χηροουζ και μεταλ σουητχαρτς και wasp και placebo και τετοια και σκασε.

Μου είπαν τα ονόματα από το τηλέφωνο και γέλαγα μια ώρα…:lol::lol:
Εντελώς αδιάφορα όλα τα bands!και από ότι βλέπω δεν είμαι ο μόνος.
Βέβαια θα ανακοινώσουν και άλλα ονόματα,αλλά μετά από αυτά τα πρώτα δεν θέλω καν να φαντάζομαι τι άλλο θα φέρουν…


Now playing: Shinedown - What a Shame
via FoxyTunes

[SIZE=4][B]ΚΟΥΚΟΥ

[/B][/SIZE]

[SIZE=4][B] ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΝΕΙΣ???

[/B][/SIZE][SIZE=4]ΠΕΛΑΑΑΤΕΣ ΤΟΥ (ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ)!!![/SIZE]

Αν ερχόντουσαν Down και Slayer θα ήμανε ήδη τερρα βάημπ. Αλλά που.

ποιος είναι ο κυριουλης που ποσταρες ρεντ ραμ? :-s

Κillers ψηνομαι να δω,Moby επισης αλλα ως εδω η κοροιδια.Που ειναι οι Faith no More και οι Slipknot γαμω το κερατο μου?:(:x

Πες τα ρε άουτλο! Δεν είναι ότι είναι χάλια τα ονόματα, είναι ότι κοιτάς Ευρώπη την ίδια εποχή και κοιτάς κι αυτό και βλέπεις το χάος. Και λες δεν πάει άλλο.

Dimi_tallica νίκος λώρης λέγεται.:?8O#-o:x:evil::blow:

Μην μιλας εσυ, θα παρεις αντισκηνο για φετος.

+1.000.000 :slight_smile:

Φερτε και Judas Priest και Nick Cave

Όποιος λέει τους Crue ψόφιους αναρωτιέμαι άμα έχει ακούσει καθόλου το τελευταίο τους δίσκο :-k

O δίσκος είναι μια χαρά. Φυσικά και δεν είναι ψόφιοι ρε συ!

Μπορεί τα τελευταία χρόνια να είχαν καθοδική πτώση, αλλά πέρυσι δισκάρα βγάλανε, ο Sixx δισκάρα έβγαλε, οπότε εμένα μόνο για ψόφιοι δε μου φαίνονται. + οτί έχουμε την αυθεντική σύνθεση. Όσοι απλά δε τους γουστάρουν, δεκτό.

μα γιατι οταν σου τελειωνουν τα επιχειρηματα αρχιζεις τις επιθεσεις.δεν ειπα οτι τα συγκροτηματα ειναι φοβερα αλλα δεν ειναι και κακα.ισως ειναι πιο εμπορικα.αλλα εγω σε ρωτησα για να κανουμε διαλογο οχι ννα ειρωνευεσαι.στα συγκροτηματα που ειπες συμφωνω οτι θα θα ηταν καλο να ερχοντουσταν πλην ισως των down που δεν τους εχω ξανακουσει
φιλικα:)

Η προταση που εξελαβες ως επιθεση ειναι γενικη ρε,δεν αναφερομαι σε σενα.Γενικα στον Ελληνα.

α οκ τοτε