Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Aχαχαχα. Hazy Shade Of Winter στα ηχεια και αντε γεια! Εσας εκει πανω δεν σας θελει μια, φαινεται :stuck_out_tongue:

Εδώ πάνω χιόνι της προκοπής έχουμε να δούμε 4 χρόνια…:frowning: Μόνο έναν βαρδάρη έχουμε ο οποίος από χθες θερίζει κεφάλια αν σε πετύχει… Ειδικά κατά τις 6 με 7 το πρωί που γυρνούσα σπίτι πρέπει να είχε -άπειρο έξω…

πωωω χιονίζει, οι βλακ μεταλλαδες της Αθήνας θα βγουν από τις κάσες τους

Στα Γιάννενα έχουν την λίμνη που ζεσταίνει γενικά την ατμόσφαιρα και δεν χιονίζει. Μόνο βρέχει :frowning:

Με το κρύο που κάνει στην Σαλονίκη θα χιόνιζε. Αλλά δεν έχουμε ούτε μισό σύννεφο γκαντ ντεμν ιτ. Τέλος πάντων, ποιος στη χάρη σας χαμουτζήδες. [-X

κατάλαβα. Στους Ανώνυμους Αλκοολικούς με βλέπω, από τις ποσότητες τσικουδιάς που θα πάρω μαζί μου για να με ζεσταίνουν τα κρύα βράδια.

σε ποια χώρα θα πας?

Δεν ξέρω αν θα πάω ακόμα, ελπίζω. Αγγλία.

Έχω ξεχάσει το pass μου για το Skype και παιδεύομαι μισή ώρα τώρα να το θυμηθώ (με βλέπω τελικά να πατάω “αλλαγή” γιατί η όλη διαδικασία με νανούρισε από κει που δε νύσταζα με τίποτα :p)

ΕΠΙΣΗΣ: Αφού φάγαμε που φάγαμε το κρύο, το συνηθίσαμε και τελικά το λατρέψαμε, ΓΙΑΤΙ πρέπει από αύριο να φτιάξει ο καιρός; Δεν μπορούσαν τουλάχιστον τα χιόνια να κρατήσουν λιγάκι να χάσουμε και καμιά μέρα σχολείο;

Σε βρίσκω πολύ σωστό 8)

Μια ερώτηση προς όλους:

Mega[B]deth[/B] or Mega[B]death[/B]?? :-k

Εγώ το βλέπω πάντα Megadeth,αλλα πολλοί υποστιρίζουν το δεύτερο

Eνδεικτικα, μην ποσταρω ολη την δισκογραφια. Δεν ξερω το λογο που ειναι Megadeth αλλα ετσι ειναι!

Ωραίος,θενκς

Χθές που πήγα Κηφησσια(πως γράφεται?) πολύ γαμάτα,ΧΙΟΝΙ ΣΤΗ ΜΑΠΑ

Κηφισία… :wink: ^^

Τι μαθαίνει κανείς όμως… Εγώ δεν είχα προσέξει καν πως γράφεται και αν με ρώταγε κανείς θα έλεγα “Megadeath”…#-o

Βασικα,αφου εφυγε απο τους Metallica διαβασε σε μια εφημεριδα ενα αρθρο που ειχε μεσα τη λεξη Megade[B]a[/B]th και αποφασισε να ονομασει ετσι το συγκροτημα.Αλλα επειδη το αρχικο ονομα των Pink Floyd ηταν “The Megadeaths” εβγαλε το a και το εκανε Megadeth.

[SPOILER][/SPOILER]

[COLOR=“Red”][B]
[COLOR=“Red”]Adblock Plus[/COLOR][/B][/COLOR](για firefox)
Έχω σταματήσει να βλέπω τέτοιες παπαριές και γενικά διαφημίσεις εδώ και πολύ καιρό

βαριεμαι…:frowning:

Join the club

τωρα που ηρθα στο κλαμπ δεν νιωθω διαφορα :stuck_out_tongue:

Club βαρεμάρας είναι…τί περίμενες??:stuck_out_tongue: