Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

το δικο μ δν εχει επειδή ειναι ρετρο και γαμάουα 8)

xaxa nai ,βασικα νομιζω δεν εχουν ολα…

ρε παιδια ξερετε καποιο μαγαζι στην αθηνα που να παιζει 50s και 60s μουσικη? ή εστω καποιες μερες?

εχω μια καρτα paypal …πώς γινεται να βάλλω λεφτα ? παω στην τραπεζα και τους λεω να μου βαλλουν ? ή καμια σχεση ?

Welcome to our newest member: anisixosblogaki

Ποιός ξέρει τι έχουμε να πάθουμε πάλι…:stuck_out_tongue:

:-s:-s

:-s :-s

ποια ειναι η διαφορα μεταξυ troll και spam?

Μην με βρίσετε,αλλα απότι έχω καταλάβει,το σπαμ είναι να πρίζεις τα παπάρια των άλλων με αποτέλεσμα να φας ιγκνορ απόλους,και το τρολλινγκ είναι να κάνεις όλους να ασχολούντε μαζί σου βρίζοντας τους ή προκαλώντας τους.

Πείτε εσείς που ξέρετε

spam κανουν σχεδον ολοι
αυτος που το παρακανει ή κανει μονο αυτο ειναι troll

στο spam λες κατι ανουσιο μετα απο ποστ καποιου (με καλη διαθεση πιο συχνα) χωρις να κολλαει στην ολη συζητηση
οταν τρολλαρεις του βριζεις και την μανα

αρα το troll ειναι ο υπερθετικος του spam:-k:p θενξ !

Καμία σχέση το trolling με το spaming.

Το spaming πάνω κάτω όλοι μπορούν να καταλάβουν περί τίνος πρόκειται.

Για το trolling θα δώσω ένα δικό μου παράδειγμα από το topic των radiohead:

Είναι απίστευτα αστείο το τι ακολούθησε και που όλοι μαλώνουν μεταξύ τους :lol:

στο τρολλινγκ λες κάποια πράγματα επίτηδες για να προκαλέσεις τον άλλον

αρα η διαφορα εχει να κανει σχεση με το αν λες καλοπροαιερετη-αυθορμητη ακυριλα(spam) και με το αν λες ακυριλα ή κατι προκλητικο επιτηδες για να γινει της πορνης(τρολ)???

και αν ισχυουν ολα τα παραπανω ο ANISIXOS που υπαγεται?

Μεγάλες στιγμές του ελληνικού πενταγράμμου :!:

http://www.youtube.com/watch?v=qe3vrtBMf0Q

ναι κάπως έτσι είναι σπεξ

ο ανήσυχος στην αρχή για τρολ μου φάνηκε γιατί στο πρώτο του τόπικ έλεγε ότι η Ναταλία Γερμανού είναι ταλαντούχα και κάτι τέτοια που μόνο επίτηδες μπορεί να τα λέει κάποιος για να προκαλέσει

άλλα μετά είδα το μπλογκ του και λέω 'ε δεν παίζει να έκανε ολόκληρο μπλογκ για να τρολλάρει’΄οπότε μάλλον είναι καθυστέρας :stuck_out_tongue: :!:

Άργησα ν’ανακαλύψω τους Clutch και τώρα χαίρομαι.

Αγαπαμε Clutch <3

Aν γυριζοντας απο το σχολειο δεν ακουσω στο Mp3 ενα Electric Worry η ενα Drink To The Dead δεν θα παει καλα η μερα :stuck_out_tongue:

Ειδικά στο Electric Worry που αναφέρεις δεν ξέρω ποιός μπορεί ν’αντισταθεί και να μην κουνηθεί έστω και λίγο.

ή καφρος χωρις ζωη!:stuck_out_tongue: