Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Πωωω ρε, τρελή ιδέα, πώς μου διέφυγε!! Ν’ ανοίξουμε ένα θρεντ στον Κινηματογράφο “Ιδανικό καστ” για βιβλία που αν γυρίζονταν ταινία, ποιους βρίσκουμε πιο ταιριαστούς για πρωταγωνιστές!!!

[SPOILER]ΠΩΡΩΘΗΚΑ![/SPOILER]
Σου παραχωρώ προτεραιότητα να τ’ ανοίξεις, αλλιώς θα το κάνω εγώ8)

Μη φύγεις απ’ τη σχολή και μ’ αφήσεις μόνη…:cry:

Σου αφήνω την προτεραιότητα, γιατί βαριέμαι ν ανοιγω θρεντ! :stuck_out_tongue: Στο κάτω κάτω, εσύ ψήνεσαι για σκηνοθεσίες!!

Σιγα μωρη, σιγά με το Βαγκνερ! :lol: Δίολα ίσως πάω, στο ιστορικο…! Αλλά κ πάλι, θα σας έρχομαι για γλωσσολογίες…κ φυσικά αγγελάτο και το ΜΑΝΑΡΙ μου…!

Btw, ξέρει κανεις ως πότε ειναι τα μηχανογραφικα??

τον ιούλιο θα ξεκινήσει η διαδικασία και θα διαρκέσει όλο το μήνα. αν θυμάμαι καλά, το υπουργείο είχε προτείνει να συμπληρώνονται μάρτιο, αλλά λόγω αντιδράσεων δεν προχώρησε.

άκυρο…
μήπως έχει κανείς profile στο rotten tomatoes;
άνοιξα την Κυριακή account και θέλω κανέναν για friend

Metal Healing Festival 2008
:lol:
Ωραίο thread

:-s:-s:-s

πολλά ναρκωτικά

τζακ κένεδι έκανες το κορυφαιότερο ποστ εδώ κ κάμποσο καιρό εδώ μέσα

redwaves μπορεις να τον ξεπερασεις. μην το βαζεις κατω.

[SPOILER]Mpaaa,αυτός τα κάπνισε όλα πριν κάνει αυτό το ποστ…[/SPOILER]

Πως τα καταφέρνω πάντα ρε πούστη μου και μπλέκω με τους χειρότερους μαλάκες εθνικιστές που υπάρχουν και εγώ δεν ξέρω (όχι εδώ μέσα). Τι σκατά φασιστο-μαγνήτη έχω; :?

Είμαι σε εξωπραγματικό κέφι σήμερα γιατί μου έκατσε, εντελώς εκτός προϋπολογισμού δώρο πάσχα από τη δουλειά και βρήκα ιδανικά ευκαιρία να τελειώσω με τα έξοδα για τις συναυλίες.
Φυσικά, την ευκαιρία την άρπαξα και πήρα εισιτήρια για:

29/4 Η Ύδρα Των Πουλιών, Πουλικάκος/Socos
01/5 Weedeater
04/6 The Ocean/Intronaut/Red Fang
03/7 Rockwave Festival (Prodigy, Kyuss, Monster Magnet, κτλ)
07/7 Eyehategod/Church of Misery

Σύνολο 122 ευρά. Πάπαλα το δώρο με συνοπτικές διαδικασίες…

Με τα παραπάνω και τα Voivod/Soilent Green/Today Is The Day και Clutch, που είχα ήδη πάρει εδώ και καιρό, απομένει μόνο η ανακοίνωση για Waters για να κλείσω για καλοκαίρι και να φύγω για διακοπές ευτυχισμένος.
Τσιρζ 8)

βαριεμαι ελεεινα!
αντε να αρχισει το γιουροπα μπας και περασει η ωρα

SAVE THE DATE: Saturday, July 30, 2011 in Los Angeles

Rage Against The Machine, Muse, Rise Against & More. Stay tuned for details

Καιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαιαι

γιατιδενμενωκαλιφορνιαειπαμε?

chat με εντελώς άγνωστους…πλάκα έχει όταν τους λες ότι είσαι 15 χρόνων κορίτσι :stuck_out_tongue:

πω πω τι γέλιο έχει ρε πούστη μου όταν ξαφνικά σε απειλεί πως θα σε πατήσει κάτω ένα απολειφάδι 50 και βάλε ετών. Σκέφτομαι να τον χτυπήσω η να τον φυσήξω :lol::lol:

ΜΕΓΑΛΗ ΤΑΙΝΙΑ :!:

Τι σκατα γινεται με αυτο τον κωλογαμο σ’ολα τα καναλια!!Απο ποτε αρχισαμε να ασχολουμαστε ολοι με ανθρωπους που ενω ο κοσμος πειναει και δεν εχει τα απαραιτητα αυτοι ξοδευουν εκατονταδες εκατομμυρια σε νυφικα και μαλακιες!!!

εεεε…παντα με αυτους ασχολουνταν τα καναλια??? :p:p

δεν αντεχω αλλο συγκατοικηση με γονεις! αντε σε καμια 30αρια ωρες θα ησυχασω…

Ωραίες στολές τα πριγκιπόπουλα.