Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

απίστευτο…

ντρέπομαι

Γειά

γυρνάω από διακοπές και μπαίνω να δω τα μέηλ μου, και μου κάνει ότι είναι blocked το account, λόγω χακαρίσματος και σπαμ λογικά. έχω δώσει και ένα μέηλ άλλο που δεν θυμάμαι το pass ώστε να μου δώσουν ένα recovery password, και τώρα πρέπει να κάνω καινούριο msn και να λέω έναν έναν πως είναι καινούριο και κάντε με add και τέτοια.

Χμφ.

καλό καλοκαίρι

ROAD RAGE.

Πρώτα ήταν η τύπισσα με το ποδήλατο. Που με ανάγκασε να ανέβω τη Μάρνη με 20, γιατί ποδηλατούσε ανέμελη με τα ακουστικά στ’αυτιά στη μέση του δρόμου. Μετά πέρασε το δρόμο διαμπερώς, έστριψε στην 3η Σεπτεμβρίου με κόκκινο, ίσως αυτό την έσωσε γιατί σχεδίαζα να την ζμπρώξω με το yaris.
μετά ήταν οι τύποι που τράκαραν. Και έκλεισαν και τις δύο λωρίδες μέχρι να βριστούν.
μέτά ήταν κι άλλοι.
κι άλλοι.
Και βρίσκομαι με ένα μίνι κούπερ αρχαίο, να μου χώνεται από αριστερά, έναν πούστη να έχει κάνει σφήνα από δεξιά τον οποίο παραλίγο να τρακάρω αλλά τη γλίτωσε γιατί βρήκε άνοιγμα, το κούπερ όμως εγκλωβίστηκε δίπλα μου, κοι οι 3 [B]άπλυτοι μαλλιάδες[/B] με κοίταζαν από το τζάμι, και μου ούρλιαζαν πράματα και στίχους από αυτό που άκουγαν και εκείνη τη στιγμή μά το θεό αν είχα ένα ρόπαλο, θα ήθελα να κάνω το τιμόνι αριστερά να τους εμβολίσω, και μετά θα ήθελα να κατέβω από το αμάξι, να σπάσω το παρμπριζ, και να ουρλιάξω [B]ΟΥ ΡΕ ΓΙΔΙΑ ΑΝΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΟΔΗΓΑΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΤΕ ΚΑΙ KREATOR.[/B]

τώρα είμαι καλύτερα…

ελπιζεις οτι τα γιδια αυτα μπορει να διαβαζουν το φορουμ?

http://www.youtube.com/watch?v=VU9-uY_32uA

ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!

μέσα σε λίγες μέρες, εχω καταστραφεί οικονομικά λέμε…έρχεται και κλαίει άμα δεν την ταΐσω…

Στηριζουμε διασκευαρα

ναι.
το μίνι κούπερ ήταν μπλε.

btw, έχω πυρετο, that explains much :frowning:

Sent from my Nexus S

Πες την αλήθεια. Δεν έκανες αυτό το post για το λινκ, αλλά για να δείξεις ότι πήρες Nexus S. 8)

Μπα, δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο.

Sent from my Iphone 5

Προκαλείς.

Sent from my Blackberry Torch 2 9810

Είσαι μεγάλος spammer.

Sent from my Nokia 3310

Τι προσπαθείς να υπονοήσεις?

Sent from my Sony Ericsson t65

Πάω για ύπνο.

Sent from my krevati

Οκέικ.

Sent from my Sagem RC-715 Kids

drinkin’ warm mythos beer in the κατακαλοκαιρο

sent from my 10-year old computer

Το κουράσατε.

Ναι. Αυτό μόνο.
Είναι κι 6 το πρωί, δεν έχω έμπνευση.

Ακούω μουσική από ακουστικά και στάζουν ιδρώτα μαζί με εμένα.

Οσονούπω περιμένω το βραχυκύκλωμα. Τουλάχιστον θα πεθάνω χαρούμενος ακούγοντας ΥΟΒ.

Δεν μπορώ άλλη ΖΕΣΤΗ !

Σκατά, έχω στο κεφάλι μου σκατά. τέλος.

Με 'πιασε και πάλι αυτό το ‘‘κάτι’’ που με πιάνει τον τελευταίο καιρό…

Και για να παρηγορηθώ(:wink: διάβασα σερί 33 σελίδες -εν ολίγοις όλο το θέμα- στο ‘‘μεταθάνατον ζωή, πιστεύετε ή όχι’’…

Ψυχολόγοι του φόρουμ, πέστε κάτι, μία βοήθεια τέλος πάντων…:-s#-o

Πάντως, σοβαρά βαρέθηκα τον τελευταίο χρόνο (κυρίως) να μη μπορώ να ευχαριστηθώ κάτι καλό που συμβαίνει… Πάντα από δω θα το φέρω, από’κει θα το φέρω… ε στο τέλος (σχεδόν) πάντα θα βρώ κάτι να χαλάσω αυτήν την ωραία στιγμή… Άι σιχτίρ δηλαδή δε φτάνει που είμαι ηλίθια, βαριέμαι και όσο δεν πάει… (αλλά και να μη βαριόμουν, πάλι κάτι ‘‘άκυρο’’ θα σκεφτόμουν και θα γαμ@@α τη διάθεση τη δική και των γύρω μου…)

Χάνω το ‘‘μυαλό’’ μου…

[SPOILER]ουφ τα’πα και ξαλάφρωσα… ο ‘‘μονόλογος της τρέλας (ή της τρελής)’’ ένα πράμα…:p:!:[/SPOILER]

έδιτ. ήδη νιώθω καλύτερα…