Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

εχει διαρευεσει το άλμπουμ που έκανε ο Κριστοφερ Λι το έχει ακούσει κανένας; Τι σκατά παίζει;

edit εγω τωρα το κατεβαζω…

he sheds the blood of the Saxon men!

Είναι αδύνατον πάντως να μην γελασεις έστω και λίγο με το κλιπάκι. Είναι τόσο γραφικό που είναι cult απο τωρα.

:lol::lol::lol:

Το κατεβάζω να δουμε τι λεεί όλο το άλμπουμ.

χαχα ναι ρε συ δεν υπαρχει…
ο λι ντυμένος βασιλιάς και ο αλλος με το δερμάτινο απο πανω του!!!:
:lol:

http://www.rocking.gr/modules/forum/member.php?u=7575

:|:|:|:|

Επιτέλους βρέθηκε…

Μόλις αγόρασα το Left 4 Dead 2 για 18? :smiley:

Τώρα το κατεβάζω, θέλει 1ώρα και 20λεπτά ακόμα. 6,3gb είναι το άτιμο.

ναι αλλα αξιζει !

Σίγουρα :slight_smile:

Σημερα εχει μεταλ παρτυ στο Αριστοτελειο Πανεπιστημιο.

Χθες δεν είχε?:-k

τα ποδηλατα στο γυμναστηριο ειναι γτπ. το μονο που μ’ ενδιαφερει ειναι οι αγγλιδες με κοντα σορτσακια που τρεχουν μπροστα μου :wink:

εμενα 2 διαφορετικοι φιλοι μου, μου ειπαν για σημερα. και μαλλον ετσι ειναι.

οντως το ποδηλατο κι εγω το βαριεμαι. προτιμω διαδρομο.

το πρώτο μου ποστ !!! :cry: :cry:
http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=688486&postcount=44
ούτε ένας δν μ είχε απαντήσει … τσ τσ:lol:

Χαχαχα, ακούστε σκηνικό! Εδώ και ένα χρόνο περίπου είχε βρει ο πατέρας μου μια φωτογραφική μηχανή, ξεχασμένη σε μια τουαλέτα στην Νέα Ζηλανδία, απο ταξίδι που είχε πάει πέρισυ. Δεν είχε μπει καν στη διαδικασία να δει αν λειτουργεί (προς το παρόν δε λειτουργεί)

Σήμερα τη φέρνει σπίτι και διαπιστώνω πως μέσα της είχε κάρτα. Και είναι γεμάτη φωτογραφίες και βίντεο, συνολικό μέγεθος πάνω απο 1 gb! Φωτογραφίες ενός αυστραλού μάλλον, απο το ταξίδι. Τοπία, πόλεις, μουσεία, τα πάντα.

Και σαν να μην έφτανε αυτό, εκεί που κοιτάω τους φακέλους με τις φωτό, τσουπ, να και φωτογραφίες με αυτόν και την κοπέλα του σε… προσωπικές στιγμές!!! 8O Και είναι και πολλές κιόλας. Κανονικές, hardcore καταστάσεις. :lol:

Γι’ αυτό να προσέχετε τις μηχανές σας, μη τις παρατατε οπουδήποτε. :stuck_out_tongue:

Για μοιράσου το υλικό κ με εμάς…

Δεν σε χαλασε παντως :lol:

Και το σωστο ειναι να προσεχουμε τι φωτογραφιζουμε οχι που αφηνουμε την μηχανη!

Έλεγε τίποτα η Αυστραλέζα??

Δεν είναι καθόλου κακή. :stuck_out_tongue:

Όσο σκέφτομαι πως θα αντέδρασε ο Αυστραλός μόλις κατάλαβε οτι έχασε τη μηχανή. :lol: