Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Xaxaxaxαχαχ αυτο ειναι γαματο.Ειδικα αμα εισιαι ξαπλωμενος και βλεπεις τηλεοραση μολις σηκωθεις γρηγορα ζαλισεζε τρελα!!!Εγω οταν το παθαινω απλα συνεχιζω να περπαταω μεχρι να μου περασει.

Κι εγώ καμιά φορά όταν σηκώνομαι απότομα από το κρεβάτι ή τον καναπε, κάνω 3-4 βήματα και μετά blackout, όλα σκοτεινιάζουν!
:?

παλιότερα θυμάμαι σε πρωινό ξύπνημα, πάω στο σαλόνι να ξαπλώσω να δω τηλεόραση και έτσι όπως προχώραγα ζαλίζομαι και πεφτω πάνω στον καθρέφτη.
ειδικά οι μεγαλύτεροι να το προσέχετε αυτό

μου την επεσε μεθυσμενος 30φευγα πριν λιγο γιατι εκανα σκεητ σε αδειο κεντρικο δρομο και του “σπαγα τα αρχιδια”… well done αρχιδατε ελληνα.εκτελεσες το καθηκον σου

ξύλο έπεσε;

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

[SPOILER]σ
κ
α
τ
ά

πφφφ… ακούω Manu Chao :dance: και ΔΕ θέλω να πάω να κοιμηθώ, όχι.[/SPOILER]

Mπορει να μου εξηγησει κανεις πω γινεται να πεφτεις για υπνο ΣΤΙΣ 9 και να ξυπνας 1.30 σαββατοβραδο?Παει σημερα η βραδια.

Πωωω σου 'φυγε όλη η μέρα…

θα το ξαναπώ κι ας γίνω γραφική… ο ύπνος είναι τεράστια ΠΑΠΑΡΙΑ:!:

έδιτ. ποιά βραδιά;; χεχε… όταν ξυπνάω απόγευμα με πιάνει κατάθλιψη, αλλά και όταν πέφτω για ύπνο πάλι κατάθλιψη με πιάνει…

Εισαι καλα τουλαχιστον;Παιχτηκε τιποτα ξυλο και ετσι;

Aσε ρε…Βαζω λιγη μουσικουλα,ξαπλωνω να χαλαρωσω…Και μετα ξυπναω…Ετοιμαζομαι για να βγω εξω,κοιταζω το ρολοι…WTF 8O

http://www.greektube.org/content/view/125471/2/

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

για καλη του τυχη δε το ψηνα να παιξω ξυλο στη 1.30 το βραδυ τον εβρισα και εφυγα…αν και το μετανιωσα μετα.επρεπε να νιωσει κυριολεκτικα τι θα πει να σου σπαει σκεητ τα αρκιδια.

Κολλημενοι μαλακες μωρε.Ου μπλεξεις που λενε…

http://www.youtube.com/watch?v=WmYa0FgfUR8&feature=share

μεγαλο κομματι!

Τι λες ρε;:?

[SPOILER]Τεραστιο ειναι:p[/SPOILER]

That’s what she said

εχω σιχαθει να βαριεμαι…ξεκινησα απο χθες how i met your mother…16 επεισοδια μεχρι στιγμης…ζαλιζομαι απτοπισι

Ένα τεράστιο λολ, όλο το θρεντ του Γουότερς.

εύκολα!

Ερώτηση: Όταν κάτι 50χρονα (και βάλε) σάψαλα την πέφτουν στις κοπέλες φίλων σου (αλλά παλιότερα και στην δική σου) και μετά βγάζουν και γλώσσα από πάνω αξίζει να τους σπάσεις τα πόδια η απλά να τους κάνεις χάζι καθώς σπάνε τα μούτρα τους;