Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ροκάς;;; :lol:

χίπστερ

ας είναι μωρέ. αν μάλιστα τα χιπστέρια ακούνε jefferson airplane, όπως ο αποπάνω. καλώς ! πλάκα κάνω ρε’σεις. :stuck_out_tongue:

Χάσατε και οι δύο. Χιπχοπάς. :stuck_out_tongue:

Οι χίπστερς έχουν πάει στην Αντίπαρο. Συνάντησα πάντως άτομα με τα οποία έπιασα κουβέντα για Pulp και Girls. :stuck_out_tongue:

ευχαριστω μουντσαηλντ αν και για να πω την αληθεια παρα λιγο να σταματησω να παταω τα σποιλερ XD

που’σαι και ο χιπ-χοπάς καλός είναι. τον παίρνουμε κι αυτόν…

σκυλάς να μην είναι μόνο. στο άκουσμα της πρώτης ‘‘μελωδίας’’ (χοχοχο) του ‘‘σφύριξα κι έληξες’’ δαγκώνω άνθρωπο απ’ την λύσσα μου…

silent ψάχνεσαι;

όχι ΠΟΛΥ :stuck_out_tongue:

Χαχαχα quoted for truth!

Τη βρίσκει πάντως και με σκυλάδικα, οπότε δεν είναι για σένα. Αξίζεις κάτι καλύτερο. :stuck_out_tongue:

πέρα απ’ τη παρέα του φίλτατου χόρρορ έχω κι εγω άτομα που μπορεί να ενδιαφέρουν !

ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ ΕΓΩ ΡΕ ΧΑΜΕΝΟ??? ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ…ΗΤΑΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟ…

ΛΥΣΣΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΑΚΟΥΩ…

ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΒΡΕ…ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ…ΧΑ!

[B]έδιτ[/B]. χορρορούλη συγγνώμη μήπως εννοούσες ότι ο φρίδομ ακούει σκυλάδικα; Φρίδομ την πάτησες ! Σε έχουμε καταλάβει κρυφομουσίτσαα…

τι λες ρε το σφυριξα κι εληξες ειναι γαματο! Το χα μαθει στην τριημερη.

Σαηλεντ, προσφέρομαι εγώ να ζητήσω το χέρι σου απο το πατρικο σου. Μπας και αποκατασταθω και σταματησουν τις βλακείες εδώ μέσα. [-X

Άντρες ρε, άντρες ! Ορίστε ! Εσύ είσαι το κάρμα μου ! :stuck_out_tongue:

Μόνο που θα πρέπει να επιλέξεις. Ή ο Κιάμος ή εγώ. Και οι τρεις μαζί δε μπορούμε να συνυπάρξουμε… [-X:!:

Ε ντάξει νομίζω πως μπορώ να κανω στην ακρη τον Κιαμο αλλά μη με βαλεις να θυσιασω και τον οικονομοπουλο D:

@ σαιλεντ Δε νομίζω ότι αναφερόταν σε μένα ακριβώς ε :stuck_out_tongue:

ο φριντομ ειναι αρκετα ροακ για να πινει μπυρες παρεα με σκυλους.

Όλοι ακούμε σκυλάδικα. Είσαι καταδικασμένη.

[SPOILER][/SPOILER]

Οικονομόπουλο; Απαπαπα…Καλά μωρέ, ας είναι… καλό παιδί ο Νικολάκης !

…θα σε στρώσω εγώ γυναίκα ! :stuck_out_tongue:

ΡΕ μου κολλήσατε την ρετσινιά της ‘‘χαζής’’, αν μου κολλήσετε όμως και της ‘‘σκυλούς’’ θα τα κάνω όλα ΠΟΥ**ΝΑ:!: Κι αυτό είναι απειλή…

[B]έδιτ:[/B] ΟΥΣΤ ΠΑΛΙΟΚΡΥΦΟΣΚΥΛΑΔΕΣ:!:

…δεν άκουσα ποτέ αυτές τις μαλακίες.

Ο κιάμος γαμάει ρε τι λέτε

στη φωτιά το χέρι μου πάντα έβαζα για σένα, κι ότι κι αν μου έλεγαν πάντα πίστευα εσένα \m/

Αχ ρε φρίδομ :lol:

Παιδιά μην πολυ μιλάμε για τον Κιάμο, γιατί με πιάνει μία νευρικότητα, ντάαααξει; :stuck_out_tongue: