Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

αυτό το λες βλέποντας το καινούριο μου άβαταρ?

Bleedin ελα να με bannaρεις! Αντεεεεε!

xaxa!οχι βλεποντας ποσο ωραια μπορει ναναι η ζωη 8)

Να είναι ή ειναι???:-k

να ειναι…(εγω ειμαι πεσιμιστης ουτως η αλλως)

Ετσι μπραβοοο!

πεσιμιστης?

Το αντίθετο του βετζετεριαν

εχει καμια σχεση με το πεσιμο της μνυστης?

Humor fail.

xaxa!γιαυτο ειναι εδω ο 8εριον…

:(:(:frowning: στειλτε το στο fail thread…

εκανα στο φεισμπουκ ενα κουιζ για το ποσο ρουβιτσα ειμαι κ μου εβγαλε αυτο

teleia!!! gnwrizeis ta panta gurw apo ton saki kai den mporei na se ftasei kanenas!!! keep on going!!! :wink:

:-s

α) Πας να στειλεις pm στον Bleeding History για να μπει ΣΤΟ ΕΜΕΣΕΝ να του στειλεις τις φωτογραφιες και αναλογιζεσαι οτι ειναι τοσο καμμενος με το φορουμ που παιζει να κοιταξει πρωτα το ΒΑΡΓΙΕΜΑΙ.

β) Αφου εχεις μπει στη σελιδα του Bleeding History, αποφασιζεις να γραψεις εδω για να δωσεις και συγχαρικια στο ΝεκροΣΑΤΥΡΟ για το καταπληκτικο γουστο που εχει στις πιτσιρικες. Να μας γνωρισεις καμια φιλη σου ε. Και μολις μαθαμε απο που βγαινει ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ.

γ) Ειναι αξιο αποριας γιατι οταν μπαινω στο msn για καποιον αλφα λογο, κανω δουλεια παραλληλα κι εχω διπλο ΜΠΙΖΙ, ακα μια ταμπελα απο δω ως απεναντι, μονο τοτε θα ερθουν ΟΛΟΙ να μου μιλησουν και οι μισοι θα ξεκινησουν με το κλασσικο ‘‘εισαι μπιζι;’’ Ε ΝΑΙ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ, ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΧΩ ΒΑΛΕΙ; =p

δ) Μολις τελειωνεις αυτο το ποστ, αντιλαμβανεσαι πως αυτη τη στιγμη θα τσεκαρουν τη σελιδα του ΜΠΛΙΝΤΙΝ ΧΙΣΤΟΡΙ ολα τα αρσενικα του φορουμ, τα μισα θηλυκα και πρωτοι - πρωτοι οι μοντερατορες!

Ουγκ!

Επισης, η πιτσιρικα του Νεκροσατυρου εχει κανει ΠΟΝΗΡΗ φωτογραφηση με αγνωστου ταυτοτητος ΚΑΦΡΟΜΠΑΝΤΑ. Επικοινωνηστε για περαιτερω.

επίσης να πω ότι έχω να σε δω στο μσν, από τότε που ο κατσουρ ήταν βασικούρα στην ομάδα του Σάντος

^^
Block.:stuck_out_tongue:

Πας να δεις Μαύρα Μεσάνυχτα και έχει τον καρ**λη τον Πρετεντέρη.
Πφφφφ…
Οπότε βάζεις ένα Sham Mirrors και αράζεις στην οθόνη.

Ναι, πως προέκυψε ο Πρετεντέρης?:?

Πφφφφ απαραδεκτοσυνη κυριες και κυριοι. Νεξτ γουικ λοιπον.

μλκ με πήρε ο ύπνος στο πισί!!! 8O8O8O
Δεν είναι γραφτό μου να μπω ποτέ εμεσέν τελικά!