Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Δειχτε Down μωρε και αφηστε τα μπισκοτα να πουμε !

τον prince του detroit pistons?

αντε ρε, λιγες μερες ακομη και το καλοκαιρι θα ερθει και ουσιαστικα.
καφεδες, μπυρες, αραλικι, καψιμο, μπανακια, συναυλιες και μακρια απο Αθηνα.8)

ετσι ετσι !!! και εγω τελειωσα εξεταστικη σημερα και αυριο επιστρεφω ελλαδα :bounce::bounce::bounce::bounce:

Oi Pendulum τα σοδομιζουν ολα Live

καλο σου ταξιδι!:smiley:

:thumbup:

+10000 τους εχω δει live, δυς…

Μολις εφαγα την πρωτη κατσαριδα για φετος…:|ευτυχως ηταν μπαλκονι και οχι μεσα…

ρε παιδια τι ειν τουτοι…πως ακριβως ονομαζεται το στυλ που παιζουν;;;; περιεργοι μου φαινονται

αυτη “η αδερφη” που λες, εχει παει με τοσες γυναικες, που όλος ο ρσενικος πληθυσμος του φορουμ ουτε σε χιλια χρονια δε θα καταφερει να αγγιξει τον αριθμο…:stuck_out_tongue:

Ο Prince (ενιοτε και The Artist) ειναι θεος…

τον εχουν διασκευασει και οι Ulver.

you sexy motherfucker :dance:

Οι Pendulum γαμανε τα παντα!

dance rock θαρρω

Αγαπάμε Prince…και λιώνουμε με “Purple Rain”…

+100008)

Βαργιαίμαι σε βαθμό κακουργήματος ε!

Ήμουν καλεσμένος σε πάρτυ-μάζωξη, και βαριέμαι να ντυθώ. Βαριέμαι να πάω ως το σαλόνι να πιάσω το κινητό μου να πάρω τηλ κάνα φιλαράκι να βγούμε.
Δεν έχω φαϊ σπίτι και βαριέμαι να παραγγείλω/πάω να πάρω σουβλάκια.

Βαριέμαι.

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!![/SIZE][/FONT]

ποσο σε καταλαβαινω???

ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ???

και γω τα ιδια…πρεπει να παω απο τριανδρια, νεα κρηνη γιατι οι μαλακες οι φιλοι μου εκει τη βγαζουν και βαριεμαι τρισαθλια

ΓΙΔΙΑ οι απο πανω,θελω να βγω απεγνωσμενα να με χτυπησει λιγος αερας και ν πω καμια μλκια κ δεν μπορω γτ διαβαζω…αντε ρε κουνηστε λιγο,καλοκαιρακι και με τετοιο ωραιο καιρο οξω…

Κι εγώ ήμουν σε κατάσταση μπλίντιν, αλλά επειδή σκέφτηκα αλά λουπέν έκανα μπάνιο, αρωματίστηκα, ντύθηκα και θα πάω για βόλτα. :smiley:

:thumbup::thumbup:σωστος,enjoy…αμα καψω λιγη φλατζα ακομα,ισως το κανω κ γω…(κανα βολτιδι με μηχανη και αερα στη μαπα θα ειναι οτι πρεπει…)…