Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ναι καλα θα δεις τωρα θα ερθουν οι ροχιρριμ με τον γκανταλφ…θα φαει καλα ο κοναν ο γαργαρος

at the 5th day the dawn look at the east…

ακουω ροκ ιν ριο…αυτο τα λεει ολα

φιξντ:p

that ginger-blond Gay-lord was owned by Skeletor…(aka nekro-puta!)

Conan, you bitches!

Himan…τι μου θυμισατε τωρα ρε…μεγαλες εποχες…ειχα μια και μοναδικη κασσετα που την εβλεπα καθε μερα και προετοιμαζομουν για την σταδιοδρομια μου σαν γουοριορ μεχρι που καποιος εγραψε ειδησεις απο πανω…εκλαιγα ποσες μερες… :frowning:

Πες τα ρε Μεγαθεριέ με τις κουδουνίστρες εδώ μέσα!

Έλα να ΑΝΤΡΕΥΕΙ το βαριέμαι! 8)

:lol::lol::lol:

μην παραντρεψει και βρωμαει ποδαριλα μονο γιατι δεν θα ξαναζυγωσει κανα γκομενακι:p

ποδαρίλα βρωμάν τα γκευ χόμπιτς.

Ο κόναν μοσχοβολάει ΑΤΣΑΛΙ!

στο δημοτικο ημουν καπως ετσι …ολες θελαν να γλιστρισουν στο τιγκα λαδωμενο κορμι μου…μετα ανακαλυψα τα μακ ντοναλντσ…:frowning:

ΡΕ. Μην τα λες αυτά έχω τράυμα. Σε αυτό το εξάμηνο καθηγητής μας έκανε μάθημα “φωτοθόπ” και μας έλεγε να κάνουμε την εικόνα γκρέιθκαλ!

κλαίω!
ΤΙΜΙΟΣ καθηγητάς!

ρε φιογκοι…

ουτε πως γραφεται το ονομα του gay-ηρωα που σας εκανε να εχετε ανηλικες ονειρωξεις δεν ξερετε!!:stuck_out_tongue:

και ΟΧΙ, αν προτιματε αυτο το οργιο με το κουρεμα καθολικου παπαδακιου απο τον Κιμμεριο…εχετε προβλημα με το σεξουαλικο σας προσανατολισμο!:-k

BTW δεν παιζει τιποτε καλυτερο απο το οριτζιναλ ασπρο-μαυρο περιοδικο του Κοναν…

ειχε μεσα τρομερες δουλειες!:wink:

:lol::lol::lol:

ειναι και λιγο πσθευδοθ???:p:lol:

πωωω ρε!θυμηθηκα ενα καλο γκομενακι που ειχαμε για καθηγητρια στην α γυμνασιου.υπερβολικα καλο, απο τοτε στο σχολειο μας εχει να διδαξει πορνοσταρ.μονο κακο οτι ηταν ψευδη και μας ελεγε : ο ομηλος…

σας ελεγε ψεμματα?:-s

Υπερτίμιος.
μας έμαθε κιε κόλπα χιου/σατσουρέησων.
Μεγάλες καταστάσεις στις 8μιση το πρωί.
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ω,ρε.

καιρο καιγομουν τα βγαλω του μπιτλς και να βαλω τον αετο, λεω δε γαμιεται!
σας αρεσει η να το αλλαξω?

Μ’αυτα τα πραματα καφρος δεν γινεσαι.

O Notis ειναι ο αρχοντας των 90’s.Το στομα του να μην ανοιγε καλα θα ηταν.