Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

I never died before.
Can’t live what happened yesterday.
I never stoned the crow, no.

:bow2::bow2::bow2:

Η Θεσσαλονίκη αναδεικνύεται σε πόλη των θεριακλήδων. Από τα 330 καταστήματα με εμβαδό μέχρι 70 τ.μ, οι ιδιοκτήτες μόλις τριών (3) δήλωσαν ότι θα μετατρέψουν τα καταστήματά τους σε χώρους μη καπνιστών, ενώ οι 327 (!) δήλωσαν ότι θέλουν τα καταστήματά τους να χαρακτηριστούν ως χώροι καπνιστών! Ουσιαστικά δηλαδή, σε …αυτή την κατηγορία των καταστημάτων υγιεινομικού ενδιαφέροντος (μπαρ, καφετέριες, κλπ) που είναι και τα περισσότερα στη Θεσσαλονίκη, περίπου το 100% δεν συμμετέχει στα αντικαπνιστικά μέτρα του υπουργείου Υγείας, θέτοντας έτσι σε αμφισβήτηση το μέτρο της απαγόρευσης καπνίσματος σε στεγασμένους δημόσιους χώρους πριν αυτό ξεκινήσει…

Αλλη μια πρωτια της πολης μας!!Ευγε και εις ανωτερα.Ειμαι τοσο περηφανος που κατοικω εδω.

ε ναι ρε, τετοια μετρα ειναι καταδικασμενα εξ αρχης…σιγα μην σβησει ο διασκεδαζων ελλην το τσιγαρο του!
το θεμα ειναι να ευαισθητοποιηθουν οι πολιτες… ηταν γνωστο πως οι καταστηματαρχες δεν προκειται να τηρησουν το νομο

Καγκουρικη διαφημηση αυτη με τα μυνηματα. Η συγκεκριμενη εταιρια εχει γενικα εφεση στις αθλιες διαφημησεις η μου φαινεται???

σε εσενα

Little Mirror

ΚΑ ΜΠΟΥΜ!

Βαριεστε πολυ ε;

Ναι έχουμε γαμ**ει στον πόνο

Ωχ δεν μας εχει κανει ιγκνορ!

Ίσως δεν ξέρει τον τρόπο!

Οχι ρε σας εχω κανει, εκτος του φριδομ, δεν μ’αφηνει επειδη ειναι mod λεει. :frowning:
Αλλα η περιεργεια ειναι κακο πραμα

Σκότωσε και την γάτα. Καλος ειναι ο φριδομ.

Α μαλακια.

έχω ωραία μαλάκια

Εισαι γραφικος

Κάποιος βοήθεια γιατί έχω καταμπερδευτεί να μου δίνουν διαφορετικές οδηγίες εδώ…Κεχαγιά στη Φιλοθέη, για να φτάσει κάποιος απο Κατεχάκη, ξέρετε ποιο λεωφορείο βολεύει?

ποσο τελεια διαφημιση αυτη που βγαινει ο τυπος γυμνος με τους αφρους και λεει “Ελα ρε μαν,οχι τι να ενοχλεις?”

chacarron maccaron

Για πειτε οι παλιοι… Υπαρχει θεμα για Blues ή να φτιαξω ενα;;; :-s