Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Σήμερα το λεωφορείο που που πήρα από Αττική για Ειρήνη τράκαρε εξαιτίας ενός βλάκα που ήθελε να το παίξει μάγκας και να περάσει το φανάρι όταν ήταν πορτοκαλί (και επειδή το έπιασε το κόκινο φρέναρε απότομα).Ευτυχώς που δεν σπάσαμε τίποτα και δεν τραυματίστηκε κανείς.

Μάλλον ο λεωφορειατζής που δε κρατούσε αποστάσεις φταίει:p

Σωστό,και οι δύο φταίγανε.Γι’αυτό και εγώ φοβάμαι να βγάλω δίπλωμα.:stuck_out_tongue:

Γιατί οι Βολιώτισες είναι τόσο χάλια?

Ευτυχώς γύρισα Θεσσαλονίκη και άνοιξε λίγο το μάτι μας.

:slight_smile: :smiley: :frowning: :stuck_out_tongue: 8) :wink: :lol: 8O :roll:

Οι αποκωδικοποιητες θα μοιραστουν τοτε ? Δεν νομιζω να εχει κατι τετοιο η τιβι σπιτι.
Ειναι 15ετιας.

Γιατι ειδες και κανεναν ανθρωπο εξω ? Ολοι μεσα καθονται να πουμε ! :lol:

Εγώ μαζί με τη τηλεόραση που πήραμε πριν 2 χρόνια ο αποκωδικοποιητής ηταν ενσωματωμένος. Καιρός να την αλλάξετε, δε νομίζεις?:stuck_out_tongue:

Τι λε ρε ! Σιγα μην δωσουμε λεφτα για αλλη ! Μια χαρα δουλευει ακομα.
Saba(th) = εγγυηση.

Εμείς την αλλάξαμε γιατί η τηλεόραση 20αετίας που είχαμε βγήκε στη σύνταξη:p Και με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια! 8)

όταν έχεις το τριμμένο τυρί για μακαρόνια στο σακουλάκι στο ψυγείο και έχει γίνει μπαλίτσες το τυρί, πίεσε απ’ έξω το σακουλάκι για να γίνει πάλι τρίμα…

Μολις εμαθα το intro του my plug in baby απο Muse κι εχω πωρωθει τερμα!

Aπο το 2012 όποιος δεν έχει κούτι, δεν θα πιάνει τίποτα. Μόνο κούτι χρειάζεται,όχι κεραίες και πιάτα και άλλα περίεργα που έχω ακούσει, μονο κούτι. Και μάλιστα, όσοι έχουν ήδη τηλεόραση με ψηφιακό δέκτη, ίσως χρειαστουν και αυτοι εξωτερικό κουτι, γιαυτο έγραψα πριν θα πέσει γέλιο…

Aμα δεν μάθεις το Παρανόιντ, δεν γίνεσαι κιθαρίστας !

Πολύ βαρετή η σημερινή μέρα…Πφφφ.Και η αυριανή θα είναι ακόμα χειρότερη.Άντε να τρέχω στη σχολή για να ανανεώσω το πάσο μου.:?

Υπαρχει σχολη που σου ανανεωνουν το πασο απο τον Σεπτεμβρη?!

Όλες ;

Εμένα ρωτάς?:stuck_out_tongue:
Έτσι είπαν:p

Εμας μας το ανανεωνουν κατα το Νοεμβρη παντως :frowning:

στο δικό μας, από όταν αρχίσουν οι εγγραφές…δλδ από 1 του μήνα…


Now playing: Heavenly - the power and fury
via FoxyTunes

ακριβως αυτο λεω και εγω…#-o