Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

δεν επιλεγουμε
το ενα φερνει το αλλο…
:lol::lol:

χαχαχα λολ…ποιος θα ερθει να πει οτι ειναι ξαδερφος μου να μου τις δικαιολογισει?:roll:

it’s so hard

ELOY REEEEEEEEEEEEE… ΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΜΈΝΕΙ ΜΈΧΡΙ ΤΗΣ 20 ΝΟΕΜΒΡΊΟΥ…???

ολοι θα θελανε να την εχουν φιλη αυτην την κυρια

Ξυπνάω σήμερα το πρωΐ κατα τις 7:30 για να πάω στη σχολή.Ήμουν και λίγο χάλια από χτες το βράδυ και δεν μπορούσα να σηκωθώ από το κρεββάτι.Χάνω το εργαστήριο που ήταν 10-12 και λέω από το να πάρω και άλλη απουσία,ας πάω στο 12-14. Ξεκινάω λοιπόν για τη σχολή(ενώ με πονάει απίστευτα η πλάτη μου και το κεφάλι μου), φτάνω στη σχολή,πάω να μπω στο εργαστήριο.Κλειδωμένο.Βρίσκω μια βοηθό του καθηγητή και μου λέει σήμερα,αύριο και την Τετάρτη κλειστή η σχολή.

Και έτρεχα εγώ σαν το μ******α.#-o

Με παρόμοιες ασκήσεις ασχολείται τώρα ο ξάδερφός μου (μηχανικός αεροσκαφών στο ΤΕΙ Χαλκίδας) και έχει πωρωθεί εξίσου.

Με αυτό εννοώ.

εμενα στην πραξη μ’αρεσε η ζυγοσταθμηση των αεροσυμπιεστων που καθε πτερυγιο ηθελε το δικο του τροπο…μλκ δυσκολο(17 σειρες ειναι) και πολυ δουλεια!!!αλλα ενδιαφερον!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα πίστεψε με! Αλλά τουλάχιστον δεν πήρες την απουσία! Κάτι δεν είναι κ αυτό?

Παλιάνθρωπε κ εγώ έτρεχα από τις 9 στο πανεπιστήμιο! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ειιι αυτο ειναι αδικο…καλο περνας βλεπω και δεν εχεις μαθημα κ τρως κιολας…:p:p:p
[-X
απαιτω κ εγω αυτο τον τελειο συνδιασμο

πφφφφφφφφφφφ. mierda.

μακαρι να μην ειχα μαθημα,εχω αλλα ποιος παει ειναι το θεμα!!40 απουσιες εχω τσιμπησει νοεμβρη μηνα

Αν συνεχίσεις έτσι θα τσιμπήσεις και κάτι ακόμη κατά το Πάσχα.

Παιδάκι;:cry:

συμφωνω…

2 τουλουμπάκια στο 3 και κάποιος ας σηκώσει το τηλέφωνο επιτέλους.

ξέρει κανείς από που μπορώ να κατεβάζω τραγούδια με πολύ απλό τρόπο εκτός του rapid share,torrent κ.τ.λ, δεν είμαι άτομο που ασχολείται με τα ηλεκτρονικά :hippy: και έχω βαρεθεί να ψάχνω…

Να πας να αγοράσεις ΡΕ.