Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Χαχαχ μετα σου λενε τους τη σπαει οταν κανουν συνεχεια quote για κομμεντ που ειναι λιγο πιο πανω. Να τι τραβαω…

:stuck_out_tongue: :lol:

Βleedin ΚΛΑΙΩ!

:lol3::lol3::lol3:

Λοιπόν το κοίταξα, κι εμένα η Εθνική Ασφαλιστική δεν μου καλύπτει εγχείριση αλλαγής φύλου, αν και δεν ήμουν βέβαιος σε ποια κατηγορία επεμβάσεων να ψάξω. Αλλά πιο πιθανό μου φαίνεται να την καλύπτει το ΙΚΑ πάντως…

Δεν υπάρχει αυτή η συζήτηση νομίζω. Δεν υφίσταται το ότι κοιτάζω αυτή τη στιγμή αν η ασφάλειά μου καλύπτει εγχείριση αλλαγής φύλου. Δεν συμβαίνει, απλά άκουσα υπερβολικά πολλές φορές το NEUROSIS/ JARBOE σήμερα, δεν θα το ξανακάνω

Εύγε :thumbup:

Συνέχισε με αυτό

Το λες ρε, να αρχίσω να τσεκάρω πόσα θα μου καλύψει η ασφαλιστική μου αν γίνω και τυφλός τρανσέξουαλ με μανιοκατάθλιψη που θέλει να κάνει εγχείριση αλλαγής φύλου;;;
Πα να 'κούσω αγνό χέβι μέτσαλ.
Πα να 'κουσω JUDAS PRIEST pun intended - βλακ χιουμορ

:metal:

Ρε αποπάνοι (sic), αφού σας συγχαρώ για ένα από τα πιο επιδραστικά συγκροτήματα του γαλαξία (Ναι, πάπια, είναι ώρα να γίνεις κύκνος), το Σάββατο ποιος παίζει στο Άλευ;

Το φθινόπωρο πήγα αρκετές φορές!

Do not know, αλλά μπορώ να μάθω.
Γενικά το μέρος έχει πάντα ωραία μουσικούλα.

(edit) και μιας και λέμε ότι θέμε, οι SWANS είναι sexy. πιο sexy κι από grindcore. Η Jarboe είναι sexy. To “Within” είναι επίπονα sexy, με κάνει να πιστεύω στο θεό κάθε φορά που η κυρά βαριανασαίνει.

Μάθε, τώρα που μετακόμισα σε άλλη πόλη μπορεί να πηγαίνω! :lol:

Thanks πάντως!

Βλέπεις τι μαλακίες γράφει κανείς για να αποφύγει το διάβασμα!

αύριο σχολείο
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Τι να πεις. Εμείς έχουμε και μαλάκα δάσκαλο =(

ξέρει κανείς τίποτα?

Για τη Ζωή, το Σύμπαν και τα Πάντα;

εδώείσαι.

Ο Μελαγχολικός Θάνατος του Στρειδάκη

Α, ευχαριστώ!
Η Αλήθεια είπαμε, στους ΣΕΞ ΠΙΣΤΟΛΣ.
Η Ζωή, δεν ξέρω ακόμη. Κλισέ τύπου “τα’χει μ’ άλλον” τα αποφεύγουμε, γιατί είμεθα αισιόδοξοι και πρωτότυποι τύποι

(edit) θυμήθηκα, για τη ζωή έχει πει ο Douglas Adams και η απάντηση αν θυμάμαι καλά είναι 42.
Τώρα που είμαι ένας παντογνώστης φωστήρας, μπορώ να πεθάνω ευτυχής και χορτασμένος.

Ρε πολυ spam πεφτει τελευταία!

Ναι, μαλακία να σου σπαμάρουν το σπάμινγκ θρεντ και να σου πηδούν τη συζήτηση…

Ε ναι. Πώς να το κάνουμε…

νταρκοφσυν μας λυπει το σπαμ σου

Μη τον παρασύρεις. Έχει διάβασμα