Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ρε κάπως μοιαζει με καραμέλα μωβ ε και ήραν σπιτι μου για να μου δώσουν σημειώσεις και μου λένε ειναι η τελευταια και να την δοκιμάσω,ε λιγο η πινα λιγο οι ενφορσερ την έφαγα και παρατηρησα με την φοβερη οσφριση που έχω οτι δεν έχει γευση και την μασησα και την καταπια και το κακο δεν αργησε να γίνει …αρχισε γουργουριζε η κοιλια και αμόλαγα αβερτα μετα.ε μετα τους πηρα τηλεφωνο και μου τα ξερασαν αλλα δεν μου παν τι είναι…

τους πούστηδες…πλάκωσε τους αύριο

θα τους λιώσω σαν πατατα

μου δημιουργείς ψυχολογικά…:frowning:

εγω θα ντρεπομουν να γραψω τετοια βλακεια…ισως στα “μικρα μυστικα” 2 χρονια+ μετα

χαχαχα πλακα κανω σα ν στημενη λεμονοκουπα ήθελα να πώ αλλα τα μπερδευω αυτα τα δυο

νομιζα πως το γραψα και στα μικρα μυστικα

χααχχαααχαχαχααχχαχαχαχααχαχχαχαχχαχααχ:bow2:

Μπράβο Alex. Είσαι η καλύτερη!

Εντάξει, ο Alex μας δουλευεί όλους χαλαρά και γι αυτό τον πάω και στηρίζω.

Δεν μπορώ να αποφασίσω μόνο αν είναι fake account ή όχι :-k

στην περίπτωση που δεν ειναι , είναι συγκλονιστικός τύπος…

αλλά και στην περίπτωση που είναι , πάλι είναι τρομερός…έχει κάνει μεγάλη προσπάθεια…!!

Ενα ωραίο πρωινό τρεξιμο με τον bro μου στο αλσος ν.φιλαδέλφειας,αυτα είναι,μέχρι και το σκυλί το απόλαυσε :slight_smile:

[SPOILER]ρε αυτο με το χαρτί εγώ το τελείωσα και όσες φορές και να πατήσω το λινκ ή κανω refresh δεν βγάζει αλλο :([/SPOILER]

θα το ξαναπώ δεν είμαι φαηκ ακοαουντ,(αν δεν ξέρω ακριβώς τι ενοείται?!)

αν τύχει να με γνωρίσετε θα καταλάβαιτε οτι είμαι ένας συναισθηματιας παιδάκι,κολημμένο με την μεταλ(σχεδον καμένο),και υπερσυγκαταβατικός.Αυτο στα σοβαρά.

πώς γίνεται να αλλάξω το recording first demo ελεος,ενα χρονο το ιδιο ντεμο,πώς αλλαζει?

Καλημέρα σας
Καλησπέρα σας
Έχω κέφια
Πάρτε ένα τραγουδάκι γιατί σας αγαπώ :hippy:

^ τεράστια μπάντα.

γεια σου και σε σενα almighty! καλα κανεις και εχεις κεφια! εγω παλι…τεσπα! γαμησε το κομματι! :wink:

[B]Eminem 8 Mile final battle [/B] (not)

κλαίω

μετρησε! :lol::lol::lol::lol::lol:

και τώρα η τρομακτική αποκάλυψη… (το προηγούμενο ποστ εισαγωγή ήταν.!!)

[SPOILER]ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ…!!! :-s[/SPOILER]

#-o#-o