Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

“χαχα, δεν ειμαι τετοιος τυπος ρε”

Δε περνάει η ώρα λέμε…

Το καλό είναι ότι σήμερα έκελεισα και τα αεροπορικά για Βερολίνο!!!

2 μηνάκια ακόμα για Trans-Siberian Orchestra!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Ψάχνοντας για λάπτοπ…ουφφφφφφφφ.

Toshiba μονο

Για επαγγελματικη χρηση? Αν ναι, νταξ…Και φθηνο και καλο (που να σε καλυπτει) βρισκεις!

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

Ποτέ ξανά Τοσίμπα :frowning:

Τσέκαρα προς το παρόν έναν HP και έναν Acer στα χαρακτηριστικά/τιμή που θέλω.
[Μνήμη RAM τουλάχιστον 4 GB, intel core i7, σκληρό 7200 rpm, μια αρκετά καλή κάρτα γραφικών]

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!
και hp…καλυτερα lenov-ακι…

Wow γιατί καλέ τόσος τρόμος με το Acer; Τί εμπειρία είχες;

τη χειροτερη, προτιμω την επομενη να χρησιμοποιησω τις μηδαμινες μου τεχνολογικες γνωσεις ωστε να μετρεψω το κουταλι που ανακατευω το καφε σε λαμπτοπ παρα να ξανα-αγορασω acer…

Μονο Toshiba 8)

Βασικά Dell.

inb4

Τοσι…μπαααα
και
Hoshiba

Έησερ εχω ένα δεκα χρόνια και λειτουργεί ακόμα μια χαρά. Καλύτερα απ’ αυτό που πήρα πέρσι.

Αυτο. Μακρυα :!:

Sony Vaio

τις προαλλες στο χρονο πανω μου χαλασε, το σερβις γαματο αλλα το καλυπτε η εγγυηση-αν οχι θα τραβουσα τα βυζια μου τωρα-…πολυ ακριβο σερβις, πολυ ευαισθητο μηχανημα νομιζω…

Η Sony κάνει κάτι το εκνευριστικό όμως…πουλάει ακριβά το design και συγκρίνοντας τα χαρακτηριστικά των laptop της με άλλες μάρκες βλέπω ότι μένει πίσω. Π.χ. φτιάχνει η Sony ένα φαινομενικά γαμάτο laptop με i7 πανάκριβο που όμως…έχει σκατά κάρτα γραφικών και σκληρό στα 5400 rpm. Δηλαδή δεν αξίζει τα λεφτά του. Γιατί βρε Sony;

Αυτό εδώ γλυκοκοιτάζω τώρα–> http://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Notebook/Laptop/HP-Pavilion-dv7-5000ev-XE385EA-B1A.htm
Μακάρι να είχε και έκπτωση βέβαια…

Νταξ εγώ το λέω επειδή στο σπίτι έχω 2 τέτοια πράγματα εδώ και 4 χρόνια και δεν έχουν πάθει τίποτα από άποψη hardware. Τώρα το δικό μου βιάζω με λειτουργικά συνέχεια αλλά δεν έχει να κάνει:p Το μειονέκτημα είναι το service που πρέπει να πάει έξω. Είναι να σου τύχει βασικά.

Πάρα πολλά λεφτά για laptop.