Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ενας σκατογερος γειτονας που ηταν ταγματασφαλητης(ναι με [B]η[/B] και τα 2…σωστα το εγραψα!) πηρε σκυλο…και σημερα που τον εβγαλε βολτα ακουσα το καταπληκτικο…
"[B] 'Αδολφ[/B]…ελα εδω αγορι μου!!"
χααχαχαχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
σαπιλα!!!πατωμα!

χαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχα!Ημαρτον!!#-o

ρίξε φόλα.

[SPOILER]όχι στο σκύλο.[/SPOILER]

[B]http://www.slang.gr/lemma/show/manogouor_651/[/B]

:lol3:

"Λογικά η λέξη πρέπει να προέρχεται από το metal band “Manowar” "

Σεκς παντου!

pfff, 10 λεπτά ακόμα για τα αποτελέσματα του Schoolwave…

.και αυτοί δεν είχαν έρθει αλλά ήταν εκεί και μιλούσαν γι΄αυτον που ήταν μπροστά τους χωρίς να ακούει /

Έχω ακούσει ότι χωρίς βύσμα δύσκολο να περάσεις

ναι, είναι το schoolwave και ο στρατός.

εντιτ, για να μην έγραψε ξανά δε θα πέρασε, μάλλον δε θα είχε βύσμα

όχι ντάξει τρου στορυ καλά τα λέει ο πατάτας.
πρώτα ακούνε αυτά που τους υποδεικνύονται ή σφυρίζονται, αν συμπληρώσουν 65αδα με κάποια που να μπορούν να ακουστούν(χωρίς εξώφθαλμες παραφωνίες και λοιπά, αλλά όχι αναγκαστικά κάτι καλό), πάει τελειώνει εκεί, όλα τα υπόλοιπα demos στα σκουπίδια. Και είναι ξερω γω καμιά 150 νομίζω οι συμμετοχές… Καμια 70 δηλαδή τσάμπα κόπο κάνουν αφού δεν τους ακούνε καν, και γαμάτοι να είναι καλύτεροι από άλλους που πήρανε, πάνε στα σκουπίδια.
Άρα αν δεν τα χεις μιλημένα θες πολλή τύχη.
Άλλη όρεξη δεν είχαν, να τα ακούνε και όλα(τους δικαιολογώ εν μέρει λόγω αρκετών demo gtp που στέλνονται)

Welcome to our newest member, anisixosblogaki

Αν είναι ο έπιταφ καλώς, αν είναι ο ανήσυχος ξανά, τότε μιλάμε για τρόμπα μεγατόνων.

Μπράβο μωρή Λιβαδειά 2 μπάντες στο schoolwave!

καλώς την τρόμπα…

http://twitter.com/anisixosblogaki

:razz:

Όποιος κάνει τον κόπο να μπει στον λογαριασμό του στο τουίτερ ας προσέξει ότι είναι σπάμμερ τρολλ και γενικά Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΕΒΕΡ.

ποια ειναι η ελιζαμπεθθθθ?:expressionless:

Ελιζαμπεθ Τειλορ…

[B][SIZE=“7”]ΠΟΥ ?[/SIZE][/B] 8O

ακουω ραδιο στο κινητο.μπαινει θρασοριφ.δε προλαβαινω να καταλαβω ποιο ειναι και χτυπαει το τηλεφωνο.απανταω…ενας φιλος μου. -φιλε,πεθανε ο πατερας μου…κλεινω το τηλεφωνο και ακουγεται angel of deaath…