Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

ε είσαι μεγάλη φλωράτζα :!:

το καλύτερο είναι το 4.-

Ένα εντάξει, επίτηδες το κάνεις.

nope. 8)
δεν έχω παίξει όσα βγήκαν μετά, αλλά το 4 είναι το αληθινό έπος. όσο ψιλοάκυρη και αν είναι η τελική μάχη. αυτό, και το code: veronica.

κοιταξε τα δυο τελευταια ειναι καθαρα action game ενω τα προηγουμενα οχι.και εγω προτιμω τα πιο παλια οχι πως δεν εχω και τελευταια.τα εχω καψει ειδικα το 5 το εχω τερματισμενο και στο professional:)

edit:το code veronica απιστευτο

To 5(το τελευταίο που έπαιξα) ναι μεν καλό παιχνιδάκι αλλά για Resident Evil δεν κάνει
Δεν έχει το feeling των προηγούμενων τίτλων της σειράς
Η αλλαγή του παιχνιδιού σε πιο third person shooter με ξένισε…
Πού είναι οι παλιές καλές εποχές που ξόδευες τις σφαίρες με το σταγονόμετρο γιατί αν σου τελείωναν την πούτσιζες?
Σε κάποιο, δε θυμάμαι τώρα, που το είχα προχωρήσει αρκετά πάντως είχα κάνει save από μαλακία και είχα ξεμείνει από ammo και το πήρα πάλι από την αρχή
Την είχα πατήσει και σε ένα final fantasy έτσι κι από τότε συνήθως κάνω save σε 2 προφίλ παράλληλα:lol:

Στη φωλιά του κούκου, τουκουτουκούκου, τουκουτουκούκου!

βαμος για χαμουτζια και ΠΕΝΤΑΓΚΡΑΜΣ

ξερει κανεις να μου πει για ενα συγκροτημα Pandora’s Box? τι παιζουν? γιατι ειναι σημερα live στη Λαρισα και ελεγα μηπως πηγαινα αν ειναι καλοι

οι ελληνες pandora opened the box?

δεν ξερω να σου πω…παιζει να ειναι και τοπικο συγκροτημα της Λαρισας… Pandora’s Box ελεγε η αφισα… γουγλαρα το ονομα αλλα δεν μου εβγαλε κατι χρησιμο…

τους βρηκα στο myspace τελικα…τοπικη μπαντα ειναι
http://www.myspace.com/pandwrasbox

:thumbup::thumbup::thumbup:

ρε τι 4 και 5 μου τσαμπουνάτε…αν δεν έχει ζόμπις δεν είναι resident evil

επειδη ειναι πιο χαζα και δυσκινητα και μπορεις να τα νικησεις με ανεση?:):stuck_out_tongue:
περα απο την πλακα μονο τα παλια θεωρεις resident evil

Χαζά, δυσκίνητα και κάναν και τους χαρακτηριστικούς ήχους για να τα καταλαβαίνουμε από χιλιόμετρα.

ναι αλλά είναι και πολύ πιο τρομαχτικά από κάτι μπουρτζόβλαχους με μαχαίρια που έχουν βάλει στο 4

Resident 2 ftw. Τελοςςςςςς

και στο 5:)

το 1:)

ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΚΑΛΙΜΑΦΙΑ ΜΟΥ

αν και πολυ αμφιβαλω, γιατι?