Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Οτι θελεις κανει.Μεχρι και πρωινο στο κρεβατι σου φερνει :wink:

…βαριέμαι, αλλά αυτή τη στιγμή Ε-Ξ-Ο-Ρ-Γ-Ι-Σ-Μ-Ε-Ν-Ο-Σ!!!

Δεν φτάνει που κόψαν τον μισθό μου ([I]στερώντας μου τη δυνατότητα να αγοράσω τικέτα για λαιβ και νέους δίσκους[/I]) βγαίνει και [B]ο βρωμο-γερμανό[/B]ς και μας λέει τεμπέληδες!!! Ποιους; Εμάς που δουλεύουμε ΠΛΕΟΝ περισσότερες ώρες για ελάχιστα χρήματα…([I]μη πω για τους άνεργους- που τους “ξεχνάνε”)[/I]

[I]Μας μισούν οι γερμανοί;[/I] Ευχαριστώ πολυ!!!

Πείτε με περίεργο τώρα, αλλά παρόλο που γουστάρω ουκ ολίγες μπάντες από Γερμανία, Ολλανδία, Φινλανδία,κοκ. [B]ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΠΛΕΟΝ πολύ να αποφασίσω να πάω σε λαιβ τους[/B]. :frowning:

Τελικά αλλάζω πλεύση, [B][U]προτιμώντας να στηρίζω την εγχώρια μεταλ/h.x.c σκηνή[/U][/B]!!! [I]Καλύτερα τα φράγκα σε δικούς μας παρά τους ξένους υβριστές…[/I]

Καλά τα εισητήρια και τα live σκέφτεσαι?Σε καταλαβαίνω βέβαια αλλά δυστυχώς υπάρχουν πολύ χειρότερα.

Κατά τ’άλλα μόλις είδα Rich Robinson…Ήταν εξωπραγματικά καλός,ήχος,τραγούδια,τζαμαρίσματα,καταπληκτική η μπάντα του,πήρα και το cd του…Ρε γαμώτο και με 16 λίρες μόλις…Αν ήταν όμως τόσο καλός ο Robinson πόσο καλοί να ήταν άραγε οι Crowes???
Φέρτε πίσω τους Black Crowes!!!

Βαριέμαι να πάω για ύπνο…

To παιδί είναι [SIZE=“6”][B]άρρωστο[/B][/SIZE]!

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

λωλ ρε. 28η οκτωβρίου του 2008. Δε γράφω τέτοιες μαλακίες πια …είναι αυτονόητες.

οντοπικ: πολλή σαπίλα σήμερα.

το ταινιακι που παίζει το μεγκα ειναι φάση με 3 ευρω γυρισμένο; Φτωχεια παντου ρε πουστι

λωλ.

http://www.stereomood.com/ :slight_smile:

^^
αα…καλο!!!:smiley:
route 66 list…και αντε να δουμε ποτε θα γινει και πραξη!!!

Φέρτε πίσω τον Γράκχο!

Πωωωωω αλήθεια που είναι αυτός ρε παιδιά;;;

Στρατό.

Aααααααα,πουστόνεο κι έτσι?Θα μπει να μας ζαλίσει όταν ορκιστεί δηλαδή πάλι?Nice…
:stuck_out_tongue:

τι γαμάτο που είναι να κατεβάζεις bootleg …

CRIMSON σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ! μου έμαθες μπάλα ! να είσαι καλά ! :smiley:

http://tsekouratoi.blogspot.com/2012/02/blog-post_20.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Η έκπληξη ενός πατέρα στο πάρτι του ανήλικου γιο του. Στη φυλακή κόντεψε να βρεθεί ένας πατέρας…

από τη Γιούτα των ΗΠΑ, ο οποίος πρόβαλε ταινία πορνό στο πάρτι γενεθλίων του 7χρονου γιου του.

Ο άνδρας συνέδεσε το λάπτοπ του με την τηλεόραση, με σκοπό να δείξει στα παιδιά τα Στρουμφ, ωστόσο, αυτό που εμφανίστηκε στην οθόνη δεν θύμιζε μικρά, μπλε ανθρωπάκια.

Ο «απρόσεκτος» μπαμπάς έκλεισε πολύ γρήγορα το «πονηρό» αρχείο, αλλά τόσο τα παιδιά όσο και οι γονείς που ήταν στο πάρτι είχαν προλάβει να δουν περί τίνος επρόκειτο.

[B][U]Όπως ήταν φυσικό[/U][/B], κλήθηκε η Αστυνομία, η οποία, μετά από έλεγχο, κατέληξε στο συμπέρασμα ότι η προβολή της πορνοταινίας έγινε κατά λάθος.

Γιατί ήταν φυσικό; :-k

Mπορεί να μην έπιανε άλλη σχολή

America :wink:

Θέλω να υιοθετήσω το παιδάκι σου και να κάνουμε πολλά ακόμα μαζί.