Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Τίποτα! :slight_smile:

*κι ας σπουδάζεις…ήθελα να γράψω…

(δεν έχει εξατμιστεί ακόμα το αλκόολ. :lol:)

Άσχετο…κοντεύεις να τελειώσεις;

Αγία νοσταλγία…
για να φανταστείς πόσο έχουν υποβαθμιστεί γενικότερα τα παιδικά προγράμματα, έβλεπα σήμερα ουράνιο τόξο (μη σχολίασε κανείς) και ο παρουσιαστής έκανε κατασκευές με μπάλες πλαστελινης που τις ένωνε με οδοντογλυφιδες. Και υπάρχουν πολύ χειρότερα.

Ναι σε καπου 1300 μέρες ελπίζω…

σαν πολύ οι ίδιοι να γράφουμε στο βαριέμαι…

Πω πραγματικά οι πληροφορικάριοι δεν μπορούν να μπλοφάρουν. Δεν μπορείς να κάνεις το τίποτα σε φλος ρουαγιάλ με τέτοια έκφραση.

ΕΔΩ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΕΠΙΒΛΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Και μετά λέτε εμένα ασφαλίτη, η άλλη είναι η προσωποποίηση της ρουφιανιάς! :stuck_out_tongue:

εδω δεν μιλαμε για υποβάθμιση αλλά για αλλοίωση του νοήματος του παιδικού προγράμματος. στοχευμενες μ@λ@κίες…

ω θεε μου πόσο θέλω… πραγματικά…
αλλά δεν κάνει., και ας είναι με καλο τρόπο.

[SPOILER]
:-#:-#:-#[/SPOILER]

οι αλλοι τα λενε στο Msn. για αυτο…

δώστα σε μένα και θα σου φέρω εγώ μπάφο ντόπιο αύριο

Ξινοκλαψιάρα :p, το κεφαλάκι κάτω από τη βρύση, να σε βαρέσει το κρύο το νερό, μπας και επανέλθει ο εγκέφαλός σου στη θέση του. Τον σουρωμένο στον Γεωργίου μου θυμίζεις…: http://www.youtube.com/watch?v=8uL1a7ac4LU&feature=related

μα τι μαλάκας.:lol2:

εντωμεταξύ εγω δεν εχω καπνίσει ουτε καν κανονικό τσιγάρο. …(ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ)

Αυτά τα λεφτά μου ανήκουν! Δύο γάιδαροι μαλώνουνε(που λένε)… :razz::razz:

^στον deckard πάει αυτό.

ποιος μίλησε για κανονικό?

[SPOILER]Σωπάστε οι άλλοι. προσπαθούμε να κάνουμε μια επιχειρηματική διαπραγμάτευση/μπίζνα εδώ[/SPOILER]

:lol::lol::lol:

[COLOR=“White”]…[/COLOR] :-Ρ

Ban στο διακινητη και το χρηστη

Ντάξει, ναι. Πέρα από την πλάκα, (θα χρησιμοποιήσω μία έκφραση του Πάνου) το γαμ***με και ψόφησε!

δηλαδη σε κωστα και silent. συμφωνώ! σταματήστε τις χαζομάρες!! ειναι και χαζ…ε και μικρα παιδιά τριγύρω

Πάψε ρε, τί έκανα εγώ; Εκτός από το ότι το ξεκίνησα. :roll:

και συγκεκριμένα βρέχει μαλακίες, κάψιμο και παρακμή. Κόψτε το ποτό, τα ναρκωτικά ή ό,τι άλλο παίρνετε μπας και συνέλθετε… :stuck_out_tongue:

ok σταματάω. έγινε με pm το deal

κλαίω… θυμήθηκα αυτό!!

:lol::lol::lol:

Μην χαλάς την ατμόσφαιρα τώρα εσύ!

Πάνο, μας μεράκλωσες ρε ! Είμαι έτοιμη να χορέψω…λέμε τώρα… :lol: