Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Moνο Metallica ακους? Άι χόουπ νοτ…

Ναι μόνο… μα τι ταμπέλες είναι αυτές; :stuck_out_tongue:
Η λίστα μεγάλη (αλλά όχι απεριόριστη) και επεκτείνεται σε πολλά είδη μουσικής, απλά οι Metallica έχουν μια ιδιαίτερη θέση στην καρδιά μου για καμια 20ετία (και για πάντα πλέον). Κάποιοι με αποκαλούσαν φανμπόι… so fuckin’ what? 8)

(κάπου εκεί μπροστά έτρωγα και έδινα κλωτσιές… τι ωραίες ανέμελες εποχές :roll: )

E, καλο ειναι να εχει κατι θεση στην καρδια σου, ο,τι και να’ ναι αυτο, δε σε κατακρινω ουτε ταμπελες σου κολλαω. Απλα, το St Anger δε μου αρεσε, αντιθετα με μερικα αλλα κομματια τους, οπως το Master of puppets ή το My Friend Of Misery ή ακομα καλυτερα αυτο


Στη συναυλια μαλλον ησουν διπλα διπλα με ενα παιδι πολυ γνωστο μου και ανταλλαξατε κλωτσιες! Εγω σε καμια παραλια θα ημουν αραγμενη, με καμια ανοιχτη ομπρελα να μου κοβει το ηλιοβασιλεμα παλι :stuck_out_tongue:

Και για να μη γραφω αλλο ποστ, επειδη ηθελα να το ρωτησω αυτο, μπορει κανείς να μου εξηγησει τι στην ευχη κανουν τουτα τα παιδια? Μα γινονται αυτα τα πραματα?

Ψαχνω να βρω κατι να πω, αλλά ειναι τοσα πολλα και μπερδεμενα… Πειτε κατι καποιος, ρε σεις, συμφορουμιτες-ισσες. Ετσι, κουβεντα να γινεται πριν το διαλυσουμε γι’ αποψε. Μια σαχλαμαρα να περασει ανωδυνα η ωρα.

Πέσε για ύπνο.

Δε θελω, δεν μπορω.

http://www.tokoulouri.com/science/will_power/

χαχαχαχ! Να σαι καλα βραδιατικα! Τωρα ειναι που μου περασε τελειως η όποια νυστα με τα γελια! :lol:

[SPOILER]Χωρια που πετυχες και το θεμα που κινουνται τα στιχακια που εγραψα πριν λιγο. Παρε ιδεα:

[I]Aν τα συναισθήματα είχανε φωνή
Θα ακουγόταν ένα ουρλιαχτό ακατανόητο, σπαραχτικό
Αν η λογική είχε μια θέση μέσα μου, θα ήταν σε μια μικρή γωνία
Αν τα λόγια έπρεπε να βγούνε μια φορά σωστά
Βγήκανε πάλι λάθος

Θα ?θελα η ψυχή να γράφεται σα λέξεις στο χαρτί
Να ξαλαφρώνει αυτή όσο γεμίζει η σελίδα, να αδειάζει
Θέλω να αδειάσω
Να μπορούσα να κοιμηθώ θέλω, να μη σκέφτομαι
Θέλω να μη θέλω πια
[/I]
[/SPOILER]

Έχω να πιώ αλκοόλ απ’τον Μάιο που το παράκανα και δε σταματούσε το ξερνατό, και τώρα μάλλον ξεσυνήθισα και δε το μπορώ αλλά πρέπει να το ξαναρχίσω για να κοιμάμαι σαν άνθρωπος. Τι πρέπει να κάνω;
α) να συνεχίσω με φυσικούς χυμούς και να ξενυχτάω.
β) να το ρίξω σε εναλλακτικά τύπου λικέρ, ούζα, ρετσίνα.
γ) να το ρίξω στα ναρκωτικά.

…ξέχασα τη κόκα (κόλα).

Αν είχες πρόβλημα κατάχρησης και το χεις κόψει να το κρατήσεις κομμένο…

μπορείς να το ρίξεις σε χυμό με βότκα…

Thanks, σκέφτηκα και τα ηρεμιστικά αλλά μάλλον θα μου κάνουν ζημιά.

Εγώ ψηφίζω ναρκωτικά πάντως

θα βρεί ? γιατί κάτι εχω διαβάσει οτι δεν φτάνουν για όλους

Πιες ούζα.

τα ηρεμιστικά από ένα σημείο και μετά (εκτός του ότι για “σεβαστά” ηρεμιστικά θες συνταγή) δε θα σε πιάνουν
και επίσης ναρκωτικά, αλκοόλ, ηρεμιστικά τα βάζω στην ίδια κατηγορία : “νευρο-φάρμακα”

δεν ξέρω αν ακουστεί ξενέρωτο αλλά άμα πας για τρέξιμο ή διαβάσεις κανένα βιβλίο δε σε πιάνει χαλάρωση και νύστα?

Τι λες, metalΜilitia, του παιδιου?
Hρεμιστικη μουσικη μονο, Voider. Ο μονος εθισμος που επιτρεπεται ειναι στη μουσικη. :slight_smile:

Δειγμα που τσιμπησα απο καποιο παλιοτερο ποστ:

Και η Maria Jane καλες προτασεις εκανε.

Μπα πού να πάω για τρέξιμο εδώ που μένω, μόνο τα αυτοκίνητα τρέχουν. Τα βιβλία αντικαταστάθηκαν με διάβασμα στο διαδίκτυο, αλλά και πάλι δε κλείνουν τα μάτια μου.

Τρέξε μέσα στο σπίτι, πιάνει καμιά φορά. Και μικρό να είναι δεν πειράζει, κάνε κύκλους :p.
Όσο για διάβασμα από πι σι, δεν έχει τα αποτελέσματα του βιβλίου, το φως της οθόνης φταίει.