Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

σκατα

ειχε wish you were here documentary στο bbc4 στις 9μμ ωρα αγγλιας,βρηκα ενα live stream και εδειχνε ενα νοτκιμαντερ για εβραιους…


δειτε το ειναι ενδιαφέρον
Για όλους τους οπαδούς των μεγάλων FLOYD

α ναι το εχω δει!

πολυ πολυ ενδιαφερον.

Όποιος συνέλαβε την ιδέα για το capotasto και την έκανε πράξη παίζει να 'χε τενοντίτιδα! Σώζει χέρια το πούστικο!

αυτο δεν ήταν μπόρα στη λαρισα. το τέλος του κόσμου ήταν.

*ειχα ανοιχτό το παράθυρο και η βροχή έμπαινε μέσα καθώς έπεφτε σχεδόν παράλληλα!!
κάτω απο το παράθυρο ειχα καμιά 100αρια cd και 200 dvd με bootleg υλικό. χθες έβαλα μια διάφανη μαλάκια για να βάλω κατι πράγματα απο πάνω. αν δεν υπήρχε θα είχα αυτοκτονήσει :?

εμένα απλά μου βράχηκαν τα σταράκια :frowning: :stuck_out_tongue:

Μόλις πήγα να βγω έξω ξεκίνησε να βρέχει γαμώ την τύχη #-o

αποφασισα τι θελω να κανω στη ζωη μου.θα παω να βρω την ηβη(αυτη της γιουροβυζιον)θα της κανω προταση γαμου και θα παμε να ζησουμε στην εξοχη σ ενα σπιτι με ασπρο φραχτη.

βρηκα καινουριο σπιτι! μετακομιζω μετα την εξεταστικη! με συγκατοικο. 8)

ειμαι πολυ τυχερος γτ δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα…βσκ ολο γυναικες παθαινουν τενοντιτιδα απο κιθαρα…

αφου εμεις εχουμε πιο γυμνασμενες παλαμες

Ναι αλλά με το άλλο παίζεις στην ταστιέρα.

Τιμή και δόξα στο Rock in Rio που δινει livestreaming την ίδια ώρα με Eurovision!

λεπτομεριες

στην μαλακία είμαστε κομμουνιστές φιλαράκι

Ρε πως ξεφτιλιστηκε ενας θεσμος.
Η παραγωγη γκομενων Ρωσια εχει στειλει τις συμμαθητριες του Σταλιν, περιμενεις Ουκρανια καμια διμετρη ξανθια και σου στελνουν μια απο το Ζαιρ. Η Ελλαδα δλδ εστειλε την πιο ωραια γκομενα, που καταντησε κι αυτος ο διαγωνισμος.
Ασε που εχουν καταλαβει οτι οι αδερφαρες κανουν κουμαντο κ σ αυτο το θεμα και στελνουν ολοι κατι τυπου Ιρλανδιας (που ναι ο IRA ρεεεε)

Άρα και δεξιόστροφοι…?

ώχ δεν το χα σκεφτεί έτσι :-s

Busted…

Ναι αλλά αν το δεις από απέναντι αριστεροφέρνει