Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

doodles λέγονται

ωραίοος! :smiley:

Εδώ και μια βδομάδα έχουμε 30 βαθμούς αλλά η ίωση ίωση γαμώ την τρέλα μου. [-X

Πόσο έπος έχει γίνει το smackdown?

Τερματιζμός τελειότητας.

^^ πεθαίνω

:lol3::lol3:

Ποσο χαιρομαι που δεν πρεπει σημερα το πρωι να βγω απο το σπιτι.Ξυπνησα στις 4.30 με αστραπες καθε 3 δευτερολεπτα,μπουμπουνιτα και βροχη τοσο δυνατη που νομιζες θα τρυπισει το σπιτι.Και τωρα που ξαναξυπνησα ακομα βρεχει.

μαλάκες είναι οτι πιο τέλειο εχω δει. οι τύποι αξίζουν όσκαρ

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ…ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ;

Δεν περιγράφω άλλο…

Τίμιο σπορ φμ, ποστάρει τα μεγαλύτερα ξεφτιλίκια του WWE. :smiley:

…αν και φαινόταν καλή μέρα, τελείωσε πολύ δύσκολα και με πολύ πόνο στο γραφείο, και φταίω εγώ:(…αντε να δούμε τι θα ξημερώσει αύριο:?

:):!:

Είδα στο ΕΜΠ όμορφη κνίτισσα…σκηνικό πιο σουρεάλ κι από ποίημα του Ελύτη…σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσιαμτσίκα…:stuck_out_tongue:

ΛΙΓΑ Ε

Έχουν μπει με μειωμένα standards οι φετινοί πρωτοετείς…

Όχι όχι όντως ήταν μάχιμη ρε. Ειδικά αν την έβαζες δίπλα δίπλα με μία απ’ τις άλλες :stuck_out_tongue:

Σιγα ρε, και σε εμας μεσα στο τοπ 5 του τμηματος αρχικνιτισσα ειναι. Που και που βγαινουν κανα δυο ομορφες για αντιπερισπασμο

Εσύ είσαι κάτι σε θεωρητική σχολή, δεν μετράς.

πριν χρονια καποιος ειχε ποσταρει για ενα σαιτ που οργανωνονται μικρο περιπετειες/εκδρομες οπου ψαχνεις ενα κουτι που εχει πραγματα μεσα και οταν το βρισκεις παιρνεις κατι απο εκει και αφηνεις κατι δικο σου.
Πως το λεγανε αυτο?

Κάποιος που να ξέρει Αρμονια ειναι onlineee ;;;;

σιχαθηκα οποια κνιτισσα ειδα ομορφη. στο διαολο να πατε. επισης, να μου 'ρθει ο γυαλαμπουκας χοντρος κνιττης πριν ξεκινησει το μαθημα στο αμφιθεατρο να μας πουλησει τσαμπουκα για τη σοβαροτητα των μαθηματων και να προσθεσει στο καπακι οτι αγωνιζονται. ξερασα

[SPOILER]το γεωπονικο αθηνας εχει πολυ πραμα λεμε :D[/SPOILER]