Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Welcome to the church of noise

…έτσι:):!:

Έχω να μπω στο φόρουμ 1-2 χρόνια, και βλέπω ακριβώς τα ίδια θρεντς στο ροκιπήντια, στα μουσικά, μέχρι και στο οφτόπικ.
Το μόνο που έχει αλλάξει, είναι ότι λείπουν users.
Sadness.
:frowning:

you were fooling around, werent you

…τι καλά να έχουμε έναν ολόκληρο Ιούνιο…δροσερό:):!:

Πεθανε το φορουμ δυστυχως…
Πανε οι εποχες που που στο οφτοπικ δεν προλαβαινες να διαβασεις καν ολα τα ποστ,και που δεν προλαβαινες για κανενα λογο να τσεκαρεις ολα τα αλμπουμ που προτεινονταν και συζητουνταν…

Το forum είχε ενδιαφέρον μέχρι το 2010. Μετά μαζευτήκαν ένα σωρό κολλημένα ο ένας με Iron Maiden ο άλλος με Manowar, και κατέληξε παράρτημα του lastfm. Πλέον μόνο για να τρολλάρεις αξίζει.:):!:

Ο lastfm τι φάση είναι; :-s

Φακελώνεις τα ακούσματα σου. Κατεβάζεις μια μικροεφαρμογή στον υπολογιστή και στο smartphone και καταγράφει κάθε κομμάτι που ακούς. Όταν ακούσεις αρκετό πράμα, σου βγάζει πίνακες με τι κομμάτια, άλμπουμ, καλλιτέχνες άκουσες περισσότερο την τελευταία βδομάδα, μήνα, 3μηνο, 6μηνο, χρόνο ή ever. Σου προτείνει μπάντες σχετικές με αυτές που ακούς. Πρέπει να έχει και υπηρεσία στρημινγκ με συνδρομή αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει γιατί δεν έχω βάλει ποτέ.

Έχω ένα xtra εισιτήριο για το θέατρο του παραλόγου.

Ενδιαφέρεται κανείς;

Η “τολμη και γοητεια” ακομα συνεχιζεται?

Θυμαμαι απο το 1988 και για καποια χρονια τι χαμος γινοταν ακομα και στην Ελλαδα με αυτο το σηριαλ.
Εδω στην Αυστραλία το βλεπουν σαν τρελοι.
Καταντια…

Σάντα Μπάρμπαρα δαγκωτό

…και Ντάλας…με τον απόλυτο κακό

:):!:

Η νέα παρουσιάστρια του VICE στον ΑΝΤ1 μοιάζει με τραβελάκι. Η Αθηναΐς Νέγκα ήταν ομορφότερη!:o

χαχαχαχα το είχα ξεχάσει αυτό!

Δεν ξεχνάμε και την απίστευτη εισαγωγή της Δυναστείας, με τη μουσική και τις γραμμές ;p

Θυμάμαι ότι είχα προλάβει να δω κάπου στα 100+ πρώτα επεισόδια (με εξαίρεση τα πρώτα-πρώτα) της Σάντα Μπάρμπαρα (εκεί έμαθα ότι όντως υπάρχει αυτή η πόλη στην Καλιφόρνια :roll: ). Πόσες πολύτιμες ώρες πήγαν χαμένες… δικαιολογείται όμως λόγω νεανικής επιπολαιότητας. Έρωτας η Κέλυ…

Γέλιο ο Κρουζ που φώναζε συνέχεια Ιντν! Ιντν!

Τα σιχαινομουν ολα αυτα, yound and the restless σαντα μπαρμπαρα, τολμη κλπ κλπ. Η αδερφη μου και η μανα μου τα εβλεπαν συνεχως. Χεσε μεσα.
Το αστειο εναι οτι βρεθηκα στην εν λογω γειτονια για συναυλια με Alice in chains :stuck_out_tongue:

…και τώρα βγάζει η Ελληνική τηλεόραση βγάζει τέτοιες καθημερινές βλακείες…τουλάχιστον έχουν δουλειά αρκετοί ηθοποιοί:):!:

Ξυρίζομαι σαν τον Skits Vicious και σκάω παραλία για αυτόγραφα. Σήμα κατατεθέν μας η ψυχοπάθεια!:dance: