Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Εγω την αληθεια θα πω παντως, δεν το εχω ακουσει ακομα και δε βιαζομαι καθοτι θα ειναι καιροοοοοο στο προσκηνιο και θα ασχολουνται συνεεεεεεεχεια με αυτο ως φαινεται. Κατι σαν την Ακροπολη, την κοιτας απεξω, ακους γι’ αυτη, τη χαζευεις σε φωτογραφιες κι ολο λες νταξει μωρε, θα ανηφορισω ΜΙΑ μερα, πού θα παει η ακροπολη; εκει θα μεινει.

σας ελιωσε η παρομοιωση, φιλοι των αηρονμέηντεν,ετσι; :slight_smile:

Και η πλακα ειναι οτι εχω παρει συνεντευξη απο τους γελοιους καποτε. Ας οψεται η εκπομπη.

Η δουλειά δεν είναι ντροπή!

Δεν πηγα απο υποχρεωση Μανο. Ηθελα να παρω συνεντευξη απο τους maiden και το εκανα με δικη μου πρωτοβουλια. Το αποτελεσμα ομως ηταν θλιβερο. Την ιδια εποχη πανω κατω ειχα κουβεντα με Halford περιοδου fight και η διαφορα ηταν μερα με νυχτα. O ανθρωπος εχει ευαισθησιες, Οι αλλοι ειναι επιχειρηματιες και μονο αυτο. Σαν τους λεφταλικα ενα πραγμα. Τελος.
Βεβαια την ιδια περιοδο συναντησα τον τραγουδιστη απο New Model Army για interview. Αλλο επιπεδο. Οι μεταλαδες εκτος εξαιρεσεων παντα χωλαιναν σε σοβαρη κουβεντα περα απο τα τετριμμενα.

Τους ρώτησες αν τρώνε κατσαρίδες και κολεόπτερα και δε σου απάντησαν σοβαρά; :frowning:

Ο Harris μιλαγε για ποδοσφαιρο. Μια χαρα.

Υπάρχει κάπου η συνέντευξη;

Αν ενοοεις maiden, στο νετ δεν την εχω ανεβασει. Αυτη & των new model army υπαρχουν σε κασετες στην Αθηνα, ωστοσο εχουν παιξει σε επαναληψη στο ραδιο οπως και του halford (αυτη υπαρχει σε mini disk). Αμα γυρισω Ελλαδα, θυμησε μου το να τις ανεβασω η να στις στειλω.

Ε καλά, εσύ δε βλέπω να γυρίζεις Ελλάδα :p.

Ήπια Dr Pepper και δεν μ’άρεσε.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Προφανώς, σιγά την μαλακία πια.

Στα πόσα ποστς αλλάζει ο τίτλος κάτω από το νικνέημ;

Άντε ντε; :stuck_out_tongue:

edit: Ωχχχ. Δηλαδή ούτε στα 3954 γίνεται; #-o

Παντως αυτο το πραγμα με τις Ασιατισες ειναι φοβερο.
Τους μιλας στο δρομο και ψαρωνουν με τη μια, κυριως επειδη δεν μιλανε αγγλικα, εκτος αν εισαι σε καμια Σιγκαπουρη η Χονγκ Κονγκ.
Αμα τους πεις και κανα “you are beautiful” κοκκινιζουν, γελανε και λενε thank you επαναλαμβανομενα!

Ας το δοκιμάσει κάποιος και Ελλάδα να μας πει αποτελέσματα

Έχει πέσει το φάτσαμπουκ ή κάνω κάτι λάθος;

Δεν μπορώ και να μπω να ρωτήσω κανέναν.

Δεν ανοίγει, ναι.

Εσύ μήπως ξέρεις να απαντήσεις σε αυτό;

ναι το ίδιο θα ρωτούσα από δω!

(ωραία στιγμή να πέσει, πολύ το χάρηκα όμως)