Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Σ’ειδα και λαχταρισα :stuck_out_tongue:

ελπιζω να μην το είπες για την μαρια αυτό, γιατι παίρνω το πρώτο αεροπλάνο για ταιλανδη κινα θιβεΤ(όπου σκατά είσαι γιατι ακόμη δεν εχω καταλάβει), σε βρίσκω, μου γνωρίζεις τις κοπελίτσες εκεί πέρα(αυτές χωρις το πέος) , περνάμε καλά, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΔΕΡΝΩ:!:

[SPOILER]το “ταιλανδη κινα θιβεΤ” είναι κομματάκι Fail, αλλά δεν μασάμε.[/SPOILER]

Να διαβάσω για μπουρδελότσαρκα Κρίμσον-Φρηκχουντ στην Ταϋλάνδη και μετά ας πεθάνω

Καλα δεν το επιασες? Καλα εγω που δεν επιασα το LA, αλλα εσυ?
Λαρσα Λαρσα σ’ειδα και λαχταρσα

Μπανγκόκ ειμαι. Εκει θα σε παω:

κλάμα

κλάμα

κρίμσον εκεί δε θα χεις τους πολυπαθούντες (έτσι γράφεται αυτό?) γείτονές σου, να δω τι θα κάνεις :stereo:

σιγά μην αφήσω την αελαρα για γυναίκα…

[SPOILER]…είπε καθώς σκέφτηκε 2-3 περιπτώσεις που θα το έκανε.[/SPOILER]

…σωστό κι αυτό…

Κούγιας είναι αυτός…:stuck_out_tongue:

…πατέρα με πληγώνεις.

[SPOILER]είναι όμως…?[/SPOILER]

σας καταλαβαίνω

[SPOILER]#— Μπορεί να πάσχω από διαταραχή προσωπικότητας, αλλά τουλάχιστον έχω ο ένας τον άλλο.—#[/SPOILER]

Πού στα κομματια ειναι κρυμμενο ενα θρεντ που ανεβαζεις playlist; Και γτ δεν μπορω να χρησιμοποιησω αποτελεσματικα την Αναζητηση του φορουμ;
Για το δευτερο δε χρειαζεται να απαντησετε, μονο για το πρωτο αμα ξερει κανεις και δε βαριεται…

Εδιτ
ασε, βρηκα κατι παρεμφερες με αυτο που εψαχνα

Χθες ήταν περίεργη μέρα, ξύπνησα στις 3 το βράδυ και το έχω πάρει σερί. Κουβέντες σε φμπ, βιντεάκια, μπλογκς, πορώθηκα με το nereid of esgalduin από το τελευταίο live των rotting christ, λέω ας κατεβάσω δισκογραφία σε 320 μια που πάει καλά το γείτονετ.

Σήμερα το πρωί, μέσα στο αμάξι με τους δύο που πάμε μαζί στη δουλειά, κάπως αναφέρθηκε ότι ξύπνησα στις 3. Και οι δύο με ένα στόμα μια φωνή

“Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΩΡΑ!!!”

Γιατί ρε παιδιά η χειρότερη ώρα, τι γίνεται στις τρεις; :frowning:

“Είναι η ώρα που οι δαίμονες κοροϊδεύουν τον θάνατο του Χριστού”

Δάκρυα, παναγίες και δάση του ν’γκάι :")

Εχω ζήσει κάτι παρόμοιο με τον αδερφό της κοπέλας μου. Είχαμε κουβέντα πως αν κανω ποτέ παιδί δεν θέλω να το βαφτίσω έτσι ώστε όταν μεγαλώσει να αποφασίσει μόνο του τη θρησκεία. Και η απάντηση που πήρα:

"Ναι, το ξέρεις όμως πως αν το παιδί είναι αβάφτιστο είναι πιο εύκολο να δαιμονιστεί από κάποιο δαίμονα; "

:expressionless:

Πρότεινέ του βάφτιση στις 3 το πρωί να βραχυκυκλώσει

Περασα απο αυτη την γειτονια το μεσημερι πηγαινοντας σε μια συνεντευξη. Δεν αλλαζουν πολλα, απλα το βραδι εχει πιο πολυ κοσμο. Για το αληθες της υποθεσης, δεν χρειαζεται να πληρωσεις για να πας με μια τυπισα εδω που ειμαι. Ειναι παντου κυριολεκτικα κατα χιλιαδες και μαλιστα σου μιλανε σε αντιθεση με τις Ελληνιδες, ακομα και αυτες που δεν μιλανε αγγλικα σου μιλανε αμα τους μιλησεις. Καθολου σνομπ. Δεν μιλαω για αυτες που εκδιδονται. Μιλαω για κανονικες τυπισες που ζουν την ζωη τους και θελουν να δοκιμασου κατι διαφορετικο. Ναι οι “ασπρουλιαρηδες” ξενοι ειμαστε ενας πολος ελξης. Και οι κοπελες για τις οποιες μιλαω ειναι κατα πολυ πιο ομορφες απο αυτες που εικονιζονται να κανουν πιατσα στο εν λογω βιντεο.

Το zougla.gr εκτός από “νανοβιονικά γιλέκα” και λοιπές παπαριές, τώρα προωθεί-εμπορεύεται και τα ηλεκτρονικά τσιγάρα; Αλλιώς δεν εξηγείται ο χείμαρος άρθρων υπέρ του το τελευταίο διάστημα… πάντα με την “εγκυρότητα” από διάφορους “καταξιωμένους” γιατρούς!

…έχουν σπίτια οι άνθρωποι:D :slight_smile: :!:

30 βαθμοι ολο το ετος κατανταει βαρετο. Θελω και γω λιγο κρυο!

Πού είσαι

Mπανγκόκ, Ταϊλάνδη.

…μια υπέροχη Παρασκευή Και 13:):!: