Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Mπανγκόκ, Ταϊλάνδη.

…μια υπέροχη Παρασκευή Και 13:):!:

Μου ειπανε πώς μπορω κι ακουω αυτοπου το ακουνε, λεει, μονο πυροβολημενοι - ακουσον ακουσον! Εγω απορω πώς κανω μερικους παρεα ακομα ;-p
Βαζω στοιχημα οτι δεκα τουλαχιστον ατομα εδω μεσα θα γραψουν εδω απο κατω και θα πουν οτι τους αρεσει κι αυτωνων.

καποιος ξεμωραθηκε

α… Συγκλονιστική εξομολόγηση τραγουδιστή με «Σατανική» μορφή
Πως ο Θεός άλλαξε την ζωή μου! <-------ΤΙΤΛΟΣ! :papas:

Πέθανε ο George Gaynes =/

πολλες στιγμες γέλιου στην σειρα ταινιων police academy!!
βασικα μονο απο κει τον μαθαμε περισσοτερο και οχι απο αλλες ταινιες του
R.I.P.

Μπορεί να “ακουστώ” κυνική, δεν πειράζει, μικρή σημασία έχει ούτως ή άλλως.
Ο άνθρωπος “έφυγε” πλήρης ημερών, 98 ετών, μακάρι όλοι να έχουμε την τύχη του, αφού ούτως ή άλλως δε θα το αποφύγουμε!Κρίμα όπως και να έχει, γιατί όλοι αξίζουμε το ίδιο…Όλα αυτά τα γράφω με αφορμή κάποιους γνωστούς μου στα social media που βιάστηκαν να συγκρίνουν το θάνατο ενός ανθρώπου με το θάνατο πολλών, προς Θεού παιδιά, όχι…

…αν μη τι άλλο…ενδιαφέρον:):!:

σε νησί, Μarch-Semptember με 6000 για ρεσεψιόν free φαγητό-δωμάτιο, θα πηγαίνατε; εγώ δεν πήγα και με κράζουν

6000 το μήνα, ή συνολικά; Προφανώς συνολικά, ε; Οπότε μιλάμε για 6 ή 7 μήνες (αν είναι όλος ο Σεπτέμβριος), δηλ. από 1000 έως ~860 το μήνα, αλλά με τι ωράριο; 8 ώρες ή 12+;

july-august 12
march-april-may 6 πολυ χαλαρα

Attaboy…

Ασφαλιζει κανονικα? Η ημιαπασχοληση?

june july august september ημιαπασχόληση

6000 για 7 μηνες με τσαμπε φαι και δωματιο? Θα σου εδιναν και κανα πεντακοσαρι μπονους. Τουλαχιστον 900 μηνιαιως καθαρα [B]και ολα θα μεινουν στην τσεπη σου[/B] αφου εχεις καλυψει φαγητο και που να μεινεις. Αν ημουν 20 η 30 μπορει να πηγαινα. Φαινεται χαλαρη δουλεεια παντως. Μονο Ιουλιο και Αυγουστο θα ετρωγες τρεξιμο αλλα ετσι κι αλλιως η ρεσεψιον δεν ειναι σαν γκαρσονι. Και ημιαποασχοληση παλι θου εβγαινε πανω απο 100 ενσημα που θες για επιδομα. Αν δεν εχεις κατι καλυτερο και παιζει ακομα, πηγαινε.

μοναξιές στο σπίτι ε;

Δε βαριεμαι, απλα δεν ξερω πού να ποσταρω ενα ωραιο τραγουδακι που ακουω (καμια σχεση με μεταλ, μη σας χαλασω τα αλλα θρεντ, ε;)
https://www.youtube.com/watch?v=5PnCeOCmCug

Συμεβη σημερα στο σουπερμαρκετ.
Δυο κοτες ελεγαν η μια στην αλλη: “ασε χαλια τα πραγματα, θα ψοφησουμε” και η αλλη: “δραμα, πως θα τα βγαλουμε περα?”. Εντωμεταξυ οι καροτσαρες τους ηταν γεματες. Μαλιστα πρεπει να τραβαγαν και ζορι για να φορτωσουν τοσα τροφιμα στα αυτοκινητα τους διοτι και οι δυο ειχαν αμαξαρες.
Αναλογιζομαι…εγω που μετραω και τα λεπτα του ευρω, οτι αμα αυτες περνανε τοσο δραμα, εγω μαλλον θα πρεπει να παω να αυτοκτονησω…