Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Μην το συζητάς εδώ θεωρείται παράνομο άμα είσαι 35 χρονών και πηδάς δωδεκάχρονο που διαβάζει Νίτσε.

Αχ αγάπη μου ζαλίζεσαι απ’το πολύ κοκό?
Και σου’ρχεται να κάνεις κι εμετό?
Μα δε σε νοιάζει και δε πειράζει…
Γιατί σου’χει φύγει ήδη το σκατό!
Κι έχεις aids στο πρωκτό!
Τίκα τάκα τίκα τακ.
Η πιο βρωμιάρα στην Ελλάδα.

Με τον πατέρα θα παίξει κάτι;

Αραζανε που λετε ο Varg(που αγαπουσε το Θεο γιαυτο και φωταγωγουσε εκκλησιες) μτ τον Euronymous στο Helvete, οταν ξαφνικα
σκαει ενα φορτηγο στο απεναντι μαγαζι και αρχιζει να ξεφορτωνει. Πανε να ρωτησουν τον Ολβε(που τον ηξεραν
λογω του κοινου τους παθους για τις σαουνες(καμμια σχεση με εναν τυπο που κανει αθλια λαιβ)) τι παιζει. Τους λεει αυτος
"Εχω καινουργια παραλαβη υπερλουξ κομματι απο κεδρο Αμαζονιου(κομμενο απο τον DD Crazy) πετρα λαξευμενη
απο το πουλι του Ledney και σκαλισμενη πενταλφα(προαιρετικα)με τα εργατικα δωρο. Την εχω σε τρελλη προσφορα, αμα θελετε περαστε σε
καμμια ωριτσα να τη δειτε". Γυρνανε πισω, περναει καμμια ωρα, τελειωνει ο φραπες και ξαναπανε. Τη βλεπουν, παθαινουν
πλακα σε φαση “Τι ειδαμε αδερεφε! Ας την ειχα και ας μην παρει τσουλου η Βαλερεγκα ποτε!” και τετοια. Καταληγουν ομως οτι δεν εχει κανεις αρκετα λεφτα και ξενερωνουν.
Τελικα ο υπουλος Ιερωνυμος γυρναει το απογεμα και με κατι λεφτα που ειχε καβατζωμενα απο μια παλια τηλεοπτικη εμφανιση
με τη μπαντα του την καβατζωνει. Παει την αλλη μερα ο καυμενος ο Varg(που δεν ειχε πολλα λεφτα γιατι τα ετρωγε σε custom
οργανα και ενισχυτες) και του λεει ο Γιοχαν “Παει την πηρε χθες ο φιλος σου”, “Ε τον καργιολη” σκεφτεται ο μικρος Varg
"Θα τονε γαμησω!". Μετα καναδυο βδομαδες παει προς Οσλο με εναν φιλο του(ο οποιος απλα ηθελε να επισκεφτει τον κομμωτη
του(ο οποιος τραγουδουσε που και που) για μια περμαναντ που σκεφτοταν να κανει) για να κανει σαμποταζ στην σαουνα. Τρυπωνει
στο σπιτι, ο αλλος δεν παιρνει χαμπαρι(φημες λενε οτι ηταν και ο νεκροχασαπης σπιτι αλλα ηταν
λιωμα απο τα ξιδια και δεν καταλαβε τιποτα) και αρχιζει το σαμποταζ. Ξαφνικα ξυπναει ο Εουρω(ειχε δει στον υπνο του οτι
επαιζε στους DRI και χαλαστηκε), βλεπει τον Varg να πασπατευει το εργαλειο και του λεει “Τι παιζει αδερφε?” “Να, ηρθα
να θαυμασω την υπερτεχνολογια” “Αστα σαπια κουφαλιτσα για ζημια ηρθες!” “Με λες ψευτη δηλαδη?” ανταπανταει ο Varg και
βγαζει ενα σουγιαδακι. Μετα ο Euronymous ισως για να τον παγιδευσει, ισως γιατι φορουσε ενα κολιε που ειχε ενα αυτοκτονικο
πνευμα μεσα, αρχιζει να πεφτει πανω στο σουγιαδακι με δυναμη. Βλεπει οτι δε γινονται πολλα οποτε πεφτει με το κεφαλι
και τα καταφερνει(και για να ζορισει τον Varg το βαλε αρκετα μεσα). Αρχιζει τα καντηλια ο μικρος πουστρακος(που ελεγε και μια ιστορικη εκδοση), αλλα τελικα βγαζει το σουγια και φευγει.
Μετα απο τρεις βδομαδες τους μπουζουριαζουν οι μπατσοι, οι οποιοι μαλλον παρεξηγησαν την κατασταση, και τρωνε μερικα
χρονακια εκαστος. “Δε βαριεσαι, σκεφτεται ο Varg, τα καλυτερα αλμπουμ εχουν γραφτει στη φυλακη”, γιαυτο και
χαμογελαει ξενοιαστος κατα τη διαρκεια της δικης.
Η ολη ιστορια εμεινε ως “Ο μεγαλος Σκανδιναβικος Πολεμος της Σαουνας”(ονομα που δωθηκε κυριως απο την Bergen Express).
Λεγεται οτι ο Ιερωνυμους(που δεν αγαπουσε το Θεο) εζησε τελικα και κυκλοφορει ως παπας με κρετοελια στο ματι, αλλα δεν εχει διασταυρωθει.
Επισης γιαυτο δεν θα παρει τσαμπιονς λιγκ η Βαλερεγκα ποτε.

Απο το “Οι Αρχοντες του Ατμου” σελ.387 παρ.46

Αλβανός; Καλαμάτα; Τσόκο;

Κακοηθειες! Χαμομηλι. Καμμια φορα με κατι πιο οξινο για τη γευση

Ξεπέρασαν τον εαυτό τους.

Πολυ φοβαμαι πως πριν το Πασχα δεν προλαβαινω ναχω φυγει εξωτερικο. Το μονο που μου αρεσει απο αυτες τις μερες (Πασχα, Χριστουγεννα, επετειοι, πρωτοχρονιες, και ολο το κακο συναπατημα) ειναι η μαγειριτσα και τιποτ αλλο.
Την εκατσα!

ετουςμλκες

έλιωσα με τον φίλη βεελζεβουλ

Τι να μας κανει ο Φιλης αφου θα καταστραφουμε μεσα στον Απριλη απο τον πλανητη 9, που το πας αυτο :stuck_out_tongue:

Δεν είπαν Απρίλη ποιου έτους όμως :-s

…του πάει του Φίλη:D :slight_smile: :!:

ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ, ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΟΥΧΛΑ.
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΩΤΑ ΠEΡΑΣΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ “ΑΝΤΙΜΟΥΧΛΙΚΟ” ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΑΨΙΜΟ?
ΕΙΜΑΙ EΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΑΥΤΑ, ΓΙ’ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.

Νομίζω ένα κατάστημα που πουλάει χρώματα θα σε συμβουλέψει κατάλληλα

Προφανώς υπάρχει θέμα με την υγρασία και ίσως το πρόβλημα σου να είναι εξωτερικό, οπότε έχε το υπόψιν σου ώστε να κινηθείς ανάλογα

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορει καποιος καλος συμφορουμιτης με ικανοτητες χειρισμου της Αναζητησης του φορουμ (εγω δε δυναμαι, το’μολογω), να με ενημερωσει αν εχουν οι Anvil δικο τους θρεντ;

Δε νομιζω να υπαρχει κατι αλλο εκτος απο αυτο:
http://www.rocking.gr/forum/showthread.php?t=12004

Αρα οχι, δεν εχουν δικο τους thread εδω μεσα οπως φαινεται.
Παραξενο…θα ορκιζομουν πως ειχαν…

Σε ευχαριστω, freakhood. Εψαξα κι εγω, σελιδα σελιδα, και δε βρηκα κατι. Πώς δημιουργω poll;

post new thread και τικάρεις το create poll.

manos, σε ευχαριστω και ναι, το ειχα τικαρει ηδη. Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι πού γραφω τις επιλογες του poll. Ειναι καποια καινουρια σελιδα που ανοιγει οταν πατησω Submit new thread κι εκει συμπληρωνω αυτες τις επιλογες ή ειναι κατι πιο πριν απο το Submit που δε βλεπω;

πατα submit