The Electronic Μusic Thread

ααααααα το βρηκατε το απο πανω; γιατι απο χθες το ψαχνω και δε μπορω να το βρω :frowning:

επισης το νεο φλαι λο ειναι ενα πολυ τιμιο αλμπουμ!

Επειδή το flylo δύσκολα χωνεύεται μέχρι τότε λιώνουμε το καινούριο [B]Gaslamp Killer[/B]

Ωραίο review εδώ

:roll: Ρε αυτό είναι κακό όσες φορές πρόλαβα να το ακούσω :?

Τραβάτε να δείτε το video που έφτιαξε ο cyriak για το putty boy strut του flylo!!! 8O

edit: και επειδή έγινε λόγος για gaslamp ρίξτε και εδώ μια σε κάποιους άλλους βραβευμένους δισκάκιδες/σκρατσαδόρους http://www.youtube.com/watch?v=V9b8-2QJKPo

[CENTER][/CENTER]

:smiley: εξαιρετικός συνδυασμός minimal techno με dub!!! δίσκος για ακουστικά!


το sleepless σπάει κόκαλα!

[B]seQueNce tHeOry pRojeCt - The Collapse of Civilization[/B] [2012]

Μόλις έσκασε μύτη: [I]http://sequencetheoryproject.bandcamp.com/[/I]

Enjoy :trumpet:

ρε είναι πολύ ωραίο αυτό

Βουτάω, το πρώτο μου άρεσε αρκετά, αν είχε κυκλοφορήσει δεκαετία 90 στο Bristol θα βρισκόντουσαν στη στρατόσφαιρα τώρα.

Μπράβο, μπράβο χαίρομαι που σας αρέσουν. :slight_smile:
Το ακούω από το πρωί που έμαθα ότι κυκλοφόρησε και είναι πολύ καλό !

Live κυκλοφορία από [B]EZ3kiel[/B]

The Naphtaline Orchestra

Gates - Moths Have Eaten the Core

Λοιπον αυτο εδω ειναι απο τα καλα αμπιεντ. Εχω ακουσει δυο κυκλοφοριες τους μεχρι στιγμης, ετουτο και το Eintraum που βγηκε μεσω της Land of Decay, εταιρια που ξερετε απο τους Ash Borer και Locrian, το δευτερο δεν μου πολυαρεσε αν και θα πρεπε αφου εχει και μπλακ μεταλ μεσα, αυτο εδω ομως ειναι καταπληκτικο. Ολο σε στριμινγκ απο πανω.

burial - One / Two

"December 17th 2012 will see the publication of a new single by Burial. The release is comprised of two pieces of music, with a combined duration of 25 minutes 32 seconds. It will be available in physical formats on 180 gramme vinyl, and CD. A. One (11.45) B. Two (13.47)

=P~

πλιτς

[COLOR=“White”]_________[/COLOR]

Teaser video από τους the knife


Περιμένουμε καινούριο album το 13 (επιτέλους)

Καινούριο διπλό album περιμένουμε του χρόνου και από τους [B]Autechre[/B] με τίτλο [B]Exai[/B]

Και για aphex twin ακούμε εδώ και τόσα χρόνια αλλά τίποτα επίσημο ακόμα.

Streamάρουν τα δυο νέα κομμάτια [B][I]Burial[/I][/B]

θαμπζαπ, ακουσες και το φετινο Locrian & Mamiffer;

οχι, δεν εχω ακουσει ποτε για την ακριβεια.

να το κανεις αν θες το αμπιεντ σου να ντροονιζει οπως οι Barn Owl και οι Lichens.