The Walking Dead

…όμορφα…αναμένουμε και τέταρτη γαμάτη σεζόν:):!:

Δυνατό δείχνει και απ’ότι φαίνεται εστιάζει στα ζομπια πάλι και λιγότερο ανθρωποκεντρικά.

*πάλι ο Ρικ πλακώνεται; :lol:

Γιατι σε αυτήν την σειρά μου φαίνονται όλοι αντιπαθείς:-k

Φωτό είναι γι’ αυτό το Sp.

[SPOILER][/SPOILER]

“The Walking (And Talking) Dead” ? A Bad Lip Reading of The Walking Dead

[U]http://www.youtube.com/watch?v=jR4lLJu_-wE&feature=share&list=UU67f2Qf7FYhtoUIF4Sf29cA[/U]

…σαν Βραζιλιάνικο φαίνεται:p :slight_smile: :!:

Πήρε φόρα το AMC με τα spin-off

Καλή αρχή και δω.
Μια δραματική σκηνή, μια με δράση και ένα δυνατό cliffhanger τέλος που προμηνύει χαμό και έχει να εξηγήσει πολλά.
Ελπίζω να μην γεμίσουμε με φιλερ.

…επεισόδιο που σε έμπαζε ξανά στην όλη ιστορία…μια χαρά, αλλά αναμένω ακόμα καλύτερη συνέχεια:):!:

Μια αναλυτική κριτική του 2ου επεισοδίου του 4ου κύκλου: The Watcher:“The walking Dead” Season 4 Episode 2 [B]Spoiler alert!!![/B]!(όσοι δεν το έχετε δει ακόμα!!)

Καταπληκτικό το δεύτερο…απ΄οτα καλύτερα επεισόδια της σειράς.
Φρικιαστικές στιγμές, τρομερά δραματικό και έντονο.
Και με μυστήριο…
Μπήκε πολύ δυνατά, ελπίζουμε να μην πέσει.

[SPOILER]Ποιός λέτε να τους τάιζε ποντίκια;[/SPOILER]

γουατ; τοσο παραλληλο μπραουσιν εχω να κανω απο το δεχτερ

[SPOILER]Ο γιατρός; για κάποιο λόγο…Ο Γκοβ δεν νομίζω να μπήκε ξαφνικά εκεί μέσα.[/SPOILER]

Γιατί ωρέ;

Καλό επεισόδιο ήταν. Είχε δράση και έντονες στιγμές. Επίσης το μικρό κοριτσάκι από τα αδερφάκια παίζει να είναι καλύτερη ηθοποιός από το μισό χόλυγουντ.

χαχαχα το έπαιξε καλά πάντως

Πολύ καλό επεισόδιο ξεκινάει δυνατά η σειρά όπως κάθε σαιζόν.

Τι λετε ρε

[SPOILER]Ενα απ τα κοριτσακια ειναι. στανταρ. Πρωτα τους δινουν ονοματα, μετα τους ταιζουν.Pets. Καντε τη συνδεση και με το πρωτο[/SPOILER]

[SPOILER]Καλή υπόθεση, αλλά έτσι όπως το παρουσίασε υπέθεσα ότι κάποιος το έκανε με σκοπό να μαζευτούν τα ζόμπια σε ένα σημείο τού φράχτη και να τον ρίξουν -όπως σχεδόν έγινε-.[/SPOILER]

Πόσο μου αρέσει που επέστρεψε πάλι στο gore επίπεδο του πρώτου κύκλου αυτή η σειρά. Δεύτερο επεισόδιο και γαμάει σύμπαντα. Είδα teaser του επομένου, και θα έχουμε και άλλους θανάτους. Πάντως εγώ τους βλέπω να φεύγουν απο τη φυλακή, να πάνε να αναζητήσουν κάτι άλλο.

Ισχυει οτι μαλλον για αυτο εγινε.

[SPOILER]Εγω το σκεφτηκα σε φαση μηπως ηταν απλα “παραπλευρη απωλεια” το οτι εγινε και σα σημειο ελξης για τα ζομπια. Κατα τα αλλα πως υποπτευθηκες γιατρο? Φανταζεσται να ειναι καμια μαιμουδια του στυλ να το κανε ο γιος του σεριφη για να του δωσει το οπλο πισω? :lol:[/SPOILER]