The Walking Dead

Ακριβώς.

My mind is totally fucked

εδιτ, πωπω μαλακες με ανατριχιαζει απιστευτα αυτη η εικονα

…το επόμενο είναι το τελευταίο επισόδειο του κύκλου?:):!:

ναι τελευταίο!

ρε αυτή στη ζωγραφιά μου θύμισε arya stark :stuck_out_tongue:

9 ερωτήσεις που μας “καίνε” καθώς οδεύουμε προς το φινάλε του 4ου κύκλου του “The Walking Dead”…

…προσυπογράφω όλες τις ερωτήσεις:):!:

χαρ χαρ χαρ γελάω σαν το μαύρο πιτ

ωραιο φιναλε!

[U]Εντελώς προβλεπέ όμως[/U]. τελείωσε μία ανούσια (μισή) σεζόν που θα μπορούσε να είχε μπει σε δυο-τρία επεισόδια. [SPOILER]Επίσης δεν μάθαμε ποτέ τι έγινε ο Ταιρις με το μωρό και η ξανθιά :-k[/SPOILER]

υπομονη μεχρι την επομενη σεζον

και η επομενη της υπομονης θα ειναι…

Τόση προβλεψιμότητα σκοτώνει. Είδα το τελευταίο μην έχοντας δει καν τα δύο προηγούμενα και ίσως ήταν το τελευταίο επεισόδιο που βλέπω από την σειρά.
Αν όχι, θα το βλέπω αν βρίσκεται πολύ ελεύθερος χρόνος.

[SPOILER]Αν είχαν τα αρχίδια να σκοτώσουν κάποιον θα τους έβγαζα το καπέλο.[/SPOILER]

Για το απο πανω spoiler

[SPOILER]Σκοτωσαν τον δημαρχο απο το Sons Of Anarchy :p[/SPOILER]

Το θέμα στο τελευταίο επεισόδιο για μένα δεν ήταν τόσο η προβλεψιμότητα. Δηλαδή οκ δεν υπήρχε το παραμικρό πλοτ τουιστ, αλλά αυτό από μόνο του δεν είναι κακό. Το συγκεκριμένο σαν επεισόδιο μάλιστα μου φάνηκε αρκετά καλό, στα καλύτερα της σαιζον πιθανότατα. Ωραία ροή, σπλαττεριές, μέχρι και τα φλας μπακ δούλευαν ωραία στην τελική.

Το πρόβλημά μου είναι ότι πραγματικά όλα αυτά θα μπορούσαν να είχαν γίνει μέσα σε 7-8 επεισόδια, οπότε και θα ήταν ένα πολύ δυνατό πρώτο μισό, με προοπτικές για ένα εξίσου δυνατό δεύτερο μισό.

Για την επόμενη σαιζόν έχω ελπίδες, το κονσεπτ φαίνεται να στήνεται ωραία. Θα δείξει.

Αυτά όντως τα άφησαν εντυπωσιακά ξεκρέμαστα :b

Καταλαβε κανεις το point του να δειχνουν παραλληλα σκηνες απο την φυλακη σχετικες με Lego και καλλιεργεια ραπανακιων?

το οτι στον κόσμο που ζουν πήγαν να γίνουν αγρότες καλλιεργώντας ραπανάκια για να επιβιώσουν ενώ απο την αρχή ξέρουν οτι θέλοντας και μη θα σκοτώνουν ζόμπια ή ανθρώπους για να επιβιώσουν?

…θετικό πρόσημο αυτός ο κύκλος…και αναμένουμε τον επόμενο:):!:

Τα 2 τελευταια ηταν πολυ αρρωστα επεισοδια και γενικα ανεβασαν το ενδιαφερον κατακορυφα!!! Πολυ γαματη η τελευταια σκηνη, με πορωσε και αναμενουμε πως και πως τη νεα σεζον.

μεγαλη ανυπομονησια για πολύ καιρό… 7 μήνες είναι πολλοί :Ρ