The Walking Dead

δεν υπάρχει σωτηρία για τη σειρά… Βάλτος εδώ και δύο χρόνια!!!

κάθισα και είδα όλη την 8η σεζόν και το Fear μισή 3η & 4η μονοκοπανιά

Το 2ο μισό της 8ης ήταν καλό

αλλά ρε γαμώτο, όταν το Fear έχει πιο ενδιαφέρον απ το ορίτζιναλ, κάτι πάει στραβά

Επίσης , έχει καρφωθεί στο μυαλό μου ότι πάνε να το ενώσουν με την έναρξη της 9ης και φαντάζομαι διάφορα απ το κομικ. Αν το κάνουν και το κάνουν και ωραία τους βγάζω το καπέλο ( μετά από πολλά χρόνια )

Οντως για το Fear? Ειχα δει την πρωτη σεζον κ δεν μου πολυαρεσε

με τις στιγμές του και αυτό αλλά ρε γαμώτο εμένα με ενδιαφέρουν οι χαρακτήρες . Θέλω να επιβιώσουν

Και γουστάρω που ξεκινάει με τις πρώτες στιγμές και αντιδράσεις του συμβάντος

και το σημαντικό, είναι game of thrones 3-4 πρώτων σεζόν φάση. Κανείς δεν είναι ασφαλής

η 4η σεζόν γαμάει έφτασαν το timeline του οριτζιναλ . τα γεγονότα είναι μετά την μάχη με τους Saviors . Και έχει Μοργκαν με 1-2 νέους ψιλοενδιαφέροντες χαρακτήρες

***μη σε τρομάζει το σποιλερ

1 Like

Με ψησες. Ειναι η αγαπη μου για τα ποστ αποκ. Θα το ξαναπιασω

Μην τυχόν και δεν ανανεώσουν τον Andrew Lincoln! Μην τυχόν! :face_with_raised_eyebrow:

Βλεπω να βαζουν κεντρικούς πρωταγωνιστες Daryl Negan τωρα που ο Rick την κανει και θα γουσταρω κιολας

Μεγάλη ξενέρα. Ήλπιζα μέχρι τελευταία στιγμή να μας δουλεύουν. Χωρίς Ρικ μάλλον θα το κόψω.

ωπα, τι παίχτηκε δλδ ;;

1 Like

άξιζε καλύτερο τέλος η σείρα . Όχι ότι τα πήγαινε καλά το σοου , πάλι αδοξο θα ήταν

τώρα καλύτερα fear :sunglasses:

1 Like

Καλα, δεν εφυγε ακομα, εχει μια σεζον ακομα, και η σειρα μπολικες σεζον ακομα. Πως γνωριζετε δηλαδη εσεις το τελος και πως θα ειναι? Ηδη εχουν δηλωσει πως γνωριζουν το που θα παει η σειρα στις σεζον 11 και 12, και δεν εχει ξεκινησει ακομα ουτε καν η 9η σεζον. Το κομικ συνεχιζει ακομα, και αν και δεν το εχω διαβασει, απο οσο γνωριζω γινεται χαμος σε ακομα πιο τεραστιο story arc μετα τον Negan.

Οπως και να χει, το τρεηλερ δε μου αρεσε καθολου, και δεν εχω καμια ανυπομονησια για την επομενη σεζον, γιατι πολυ απλα κουραστηκα απο το ποσο πολυ τραβηξαν το story arc με τον Negan, που ουσιαστικα κρατησε 2 σεζον και κατι ψιλα. Η φυγη του Andrew Lincoln βεβαια μαλλον μας δειχνει οτι το επομενο story arc (που τοποθετειται 2 χρονια μετα και ειναι πανω απο 40 τευχη στο comic) με τους Whisperers θα κρατησει μολις 1 σεζον, αλλα ποτε δεν ξερεις…

Έφτασε η μέρα αδέρφια!!!

Οντως?" Δεν θυμομουνα καθολου

τί, τελειώνει επιτέλους?

ντιν ντον ειδοποίηση κάθε φορά που γίνεται post σε αυτό τον εμετό επειδή άνοιξα το τοπικ, νισάφι πια :stuck_out_tongue:

1 Like

Δυστυχώς ήρθε η στιγμή να το ζήσουμε και αυτό. :sob:

είχαμε να δουμε 4 σερί επεισόδια να είναι πολύ καλά , δεν ξέρω πόσα χρόνια

αμφιβάλλω αν θα αντέξει το σοου χωρίς Ρικ Γραημς , δεν ξέρω αν θέλω να το δω κιόλας κι ας είμαι φαν ακόμα και στις σάπιες χρονιές . Είχα δει κάτι τρομερά ενδιαφέροντα storylines στα κομικ πάντως . Αλλά αυτά έχουν άλλα core members . Πάμε σε "ό,τι κατεβάσει η κούτρα τους " με κάθε επισημότητα . Χωρίς ίχνος αμφισβήτησης

2 Likes

Παρολο που παντοτε μου την εσπαγε δεν ξερω ποσο μπορει να κρατισει το σοου χωρις αυτον

Πραγματικά είναι 4 επεισόδια αέρα πατέρα που όμως στα έχουν βγάλει από τη μύτη εκ των προτέρων.

Ελπίζω έστω την ύστατη στιγμή να σκάσει μύτη το ελικόπτερο, να αρχίσει να θερίζει ζόμπι και να τον μαζέψει ή κάπως έτσι, με την ελπίδα να επιστρέψει πχ σε 2 σεζόν. Λέμε τώρα καμιά μαλακία μπας και.
Και γω δεν πιστεύω να αντέξει πολύ χωρίς τον Ρίκαρο :sob:
Να πάρει! Είχαν κάτι τόσο γαμάτο και βάλθηκαν να το καταστρέψουν.

Πολυ καλη η σεζον παντως. Δεν ξερω κ γω τι θα γινει κ πως θα παει, αλλα δεν νομιζω να χω θεμα