The Wire - Η Καλύτερη Σειρά Εver

Μα ούτε καν αυτό το σκηνικό δεν ήταν μη αληθοφανές, αυτό λέω, [SPOILER]αφού δεν ήταν Έλληνες =Ρ[/SPOILER]

wait

[SPOILER] Ο γερος δεν ηταν. Οι αλλοι ομως ηταν ετσι; Ο Σπυρος ν2 στην ιεραρχια και οι αλλοι που δουλευαν στο μαγαζι με τα ηλεκτρικα. Οχι ; :tomato: [/SPOILER]

Χμου, εμ,

[SPOILER]δεν ξέρω/δεν θυμάμαι/νομίζω όχι/μπορεί να κάνω και λάθος :-s[/SPOILER]

1 Like

Την αρχισα πρωτη αυγουστου και την τελιωσα χθες,υπεροχη σειρα,ειχα δει παλιοτερα sopranos και breaking bad και ολοι μου λεγαν πρεπει να δεις the wire και την ξεκινησα,απορω πως δεν την ειχα δει πριν 10 χρονια που εβλεπε ολο box set της στα μαγαζια…αγαπημενος ηρωας Omar απο ζορικους και Bunk απο μπατσους(πέθαινα στα γελια με τις αντιδρασεις του)Αγαπημενη season 4 χαλαρα με 2-1-3-5 να ακολουθανε

3 Likes

Εχθές ήταν 6 Αυγούστου :neutral_face:

6 Likes

Ασε φιλε πολυ καψιμο…1 σιζον την ημερα εβλεπα,εχουν φύγει κ ολοι για καλοκαιρι οποτε βρήκα ευκαιρία μιας κ δεν δουλευω τωρα

3 Likes

4 Likes

Σπουδαίος ηθοποιός, τεράστιο legacy

6 Likes

ΌΧι ρε μλκ

RIP Omar.

Πριν λιγο το εμαθα. Τεραστιος ηθοποιος, χαρακτηριστικη μορφη. Τι κριμα ρε γαμωτο. Τουλαχιστον θα ζησει για παντα μεσα απο μια απο τις καλυτερες σειρες που θα υπαρξουν ποτε.

1 Like

οχι ρε φιλε. RIP

Όχι ρε γαμώτο.

3 Likes

Σκατα.

Τεράστια μορφή. Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ. Διεστραμμένη ειρωνεία πως έφυγε από ναρκωτικά.

Άσχημα νέα πάλι.
Τεράστια μορφή, προφανώς είχε κι αυτός τους δαίμονές του.
RIP Omar…

Εθισμός όπως είχε πει και ο ίδιος… Τεράστιος ηθοποιός. Τρελο legacy.
Rip Michael…

Κριμας

RIP