Threshold

Aς πούμε πως ένιωσα μια κάποια κούραση ακούγοντας το δίσκο, δεν ενθουσιάστηκα.

άκουσες το δίσκο;;;

δεν μπορώ να τον ακούσω κι εγώ, κι ας κουραστώ;;;

H υπομονή είναι μεγάλη αρετή :lol:

τι σε κούρασε ρε; εδώ στο χωριό το λέμε ο ορισμός του κοχέσιβ αυτό το άλμπουμ… :stuck_out_tongue:

απο ποιο χωριό είσαι; να έρθω διακοπές για κανα χρόνο;

E δεν ξέρω λίγο samey μου φάνηκε, αν και ναι γενικά είναι καλό. Τώρα cohesive ή ψιλοgeneric δεν ξέρω…

Οριστικοποιήθηκε και η περιοδεία το φθινόπωρο στην Ευρώπη…

Μη χαιρόμαστε…δεν θα έρθουν…

…πάντα υπάρχουν ελπίδες, αν υπάρχουν ημερομηνίες…αλλά αλήθεια τώρα όσο γκρουπάρα κιαν είναι, An γεμίζουν?..και αυτό δεν βαραίνει αυτούς, αλλά εμάς:):!:

Τώρα θα μιλήσω για το (υποθετικό;) δράμα του αγνού πρόγκστερ…

Ας πούμε λοιπόν ότι ο αγνός πρόγκστερ έχει κανονίσει πρώτη Νοεμβρίου να επισκεφτεί το Αμβούργο για να δει τους Threshold (δεν έχει κανονίσει, αλλά το σκέφτεται).
Σάββατο να πάει, Κυριακή να γυρίσει. Όλα καλά μέχρι εδώ. Και ανακαλύπτει με τρόμο ότι την ίδια ημέρα, στο Αμβούργο, παίζουν και οι Fates!!!
Δηλαδή, τι;
Άντε γαμηθείτε…

Σιγά τον τρόμο.

Οι Fates ανήκουν στην κατηγορία των συγκροτημάτων που όσο περνάνε τα χρόνια, τόσο πιο συχνά θα έρχονται στη χώρα μας. Μην κοιτάς που ο καθένας κάνει τα στραβά μάτια όταν αυτό γίνεται με μπάντες που αγαπάει.

Οπότε Threshold. Εύκολα.

…μωρέ για Thresh κοίταζα…

Και αν πάω (που δεν το νομίζω), Thresh θα δω. Αλλά είναι ανάγκη;;

Άσε που τους Fates θα τους δούμε δυο βδομαδες μετα…

Εγώ πάλι έχω περιέργεια να δω πόσο κόσμο θα μαζέψει η κάθε μπάντα. Αν ήταν στην Αθήνα δεν χρειάζεται και πολλή σκέψη.

Στο Λονδίνο που τους είδα το 2013, ήταν δεν ήταν 300 νοματαίοι πάντως… Και οι πιο πολλοί γνωστοί. Ένιωσα όπως τότε που έβλεπα τον Εθνικό στο παλιό Καραϊσκάκη.

Εδώ στην Ελλάδα δεν υπάρχει αμφιβολία. Αλλά σαν απόδοση, τα δύο συκροτήματα δεν έχουν καμία διαφορά…κάθε άλλο…

Φρέσκο πράμα παιδιά…

Συγκίνηση…

Έδιτ…Το κομμάτι το έχω λιώσει από το πρωί…τελειως…

Πορωση,απλα !! :bounce::bow2::bow2::bow2::bow2:

Το ρεφρέν μου έχει τινάξει τα μυαλά στον αέρα…

Πόσο γαμημένα όμορφο!!!

Τοξικέ, αν θες ρίξε και μια ματιά [B]εδώ[/B].

Το διάβασα ήδη…σε ευχαριστώ πολύ.

Ω, γαμώ τα σύμπαντα…

http://www.nuclearblast.de/en/shop/artikel/gruppen/80045.1.vinyl.html?article_group_sort_type_handle=rank&custom_keywords=threshold

Εκκίνηση χθες στη Ρουμανια…
https://www.youtube.com/watch?v=BtSKOHMG8u8

Φέρτε τους ρε εδώ…