Νέα titles!

Λοιπόν επειδή ξαναζητήθηκε κ επειδή έχουμε κ εμείς κάποιες ιδέες, ας ξαναανοίξουμε εδώ μια συζήτηση για το θέμα.

Προτείνετε λοιπόν τίτλους που θέλετε να μπουν ! Υπό την παρακάτω μορφή :

0-300 ποστ : …
300-1000 ποστ : …

κτλ κτλ

τα καλύτερα θα επιλεγούν κ θα μπουν στο φόρουμ μας !

Καπου ακουστηκε στο μιτινγκ… Μετα απο 2000 ποστ να εμφανιζει “manos87”… Περισσοτερο για χαβαλε ειπωθηκε, αλλα θα ηταν καλη φαση…:stuck_out_tongue:

0-300 = Νεοσύλλεκτος:lol:

εγώ το είπα

έχω σκεφτεί τον τίτλο spambot πάντως…

0-300 Newbie/Νεοσυλλεκτος/Oblivious to rock
300-1000 Riffmachine/Starting to rock/
1000-3000 Match to/Same as …(οποιοσδηποτε ροκ/μεταλ θρυλος/θεος και παει λεγωντας)
3000+ Rock ‘n’ Roll Legend/Rolling Stone Editor

Βασικα θα προτεινα ενα Poll.Να δουμε αν θελουν και οι αλλοι νεα titles και τα βρισκουμε
στα ονοματα

++++12324445

Καλά ρε αλήτες, με κουτσομπολεύατε όταν έφυγα???

Ον Τοπικ: Δε θα ήταν και γαμώ τις καινοτομίες για το ρόκιν να αλλάζει το tag με βάση τον Μ.Ο. των πόστς?

Ή την τυπικη αποκλιση.

Ο ΜΟ αλλάζει συνέχεια, οπότε προγραμματιστικά νομίζω δεν γίνεται

προτείνετε πάντως κανένα τίτλο ρε !

0-300 : Spartan
301-1000 : Underground rocker
1001-3000 : Upcoming star
3001-Manos87 : Emobot

#-o #-o #-o #-o

0-300 : just start to rock
300-1000 : rock ‘n’ roll rebel
1000-3000 : like a rolling stone
3000-… : manos87 apprentice

Εμένα πάντως 8α μου άρεσε να υπήρχαν καμιά δεκαριά τουλάχιστον tags… Ξέρω ότι δε συνηθίζεται αλλά θα είχε πολύ φάση

Newborn, Learnin The Instrument, Formin The Band, Rockin the underground, Searchin For A Label, Local Hero, Rock Star, Makin a reunion, Rock’n’Roll Legend, Spambot (:P)

Ακολουθώντας κάπως το storline ενός ρόκ/μέτσαλ μουσικού

καλύτερη απάντηση σο far…

κ εγώ καμιά δεκαρία λέω…

απλά στα +10,000 ποστ θα βάλουμε κ ένα μυστικό id που δεν θα αποκαλύψουμε…

Έλα μωρέ, σε κανά τρίμηνο το πολύ θα το έχω! Μην κοιτάς που έχω κατεβάσει πολύ τους ρυθμούς μου τελευταία

Παντως Μανο πρεπει να σε τιμαει παρα πολυ το γεγονος οτι μια δικη σου λεξη “emobot/spambot” θα μπει σαν tag…

To θεμα δεν ειναι τι τιτλους θα βαλουμε αλλα τι προνομια θα συνεπαγονται… :wink:

Μπα, φαντάσου τον blueslick με tag manos87! Μην σου πω ότι θα σταματήσει να ποστάρει κιόλας!

Όχι και προνόμια! θα αρχίσει το ακατάπαυστο και ανούσιο spamming στο rockin έτσι :stuck_out_tongue:

Τα spam posts θα διαγραφονται παραυτα! Θελουμε προνομια λεμε!

Τι εννοεις με τον ορο προνομια?:-k

Τζάμπα κρασά!